Binance, E-Spor Turnuvası Düzenliyor: Katılanlar da ödül alabilecek!

Binance, E-Spor Turnuvası Düzenliyor: Katılanlar da ödül alabilecek!

Binance, oyun severleri mutlu edecek bir projeyi duyurdu. Şirket, Nerf IT ortaklığıyla bir CS:GO turnuvası düzenleyeceğini açıkladı. İşte detaylar…

0

Dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük kripto para alım satım platformu Binance, Counter Strike: Global Offensive turnuvası düzenleyeceğini açıkladı. Şirket, bu turnuvayı e-spor alanında turnuva, eğitim ve etkinliklerde kullanıcıları bir araya getiren yerli girişim Nerf IT ortaklığıyla düzenleneceğini duyurdu.

1024 Espor oyuncusunu buluşturacak bu etkinlik CS:GO severlerde büyük heyecana yol açtı. Çünkü bu turnuvaya profesyonel takımlar değil E-spor tutkunları kaydolabilecek. Turnuvaya katılabilmek için 5 kişilik bir takım oluşturmanız gerekiyor.

Binance tarafından düzenlenen bu CS:GO turnuvasının kayıtları 7 Ağustos itibarıyla başladı. Oyun severler 5 kişilik ekibini topladıktan sonra Nerf IT üzerinden kaydolabilirler.

Binance, CS:GO Turnuvasına Katılım Sağlayanlara da Ödül Verecek!

Binance Blog Makaleleri

Binance E-spor Turnuvası adıyla düzenlenecek bu turnuvaya özel büyük de bir para ödülü olacak. Şampiyon takım bu turnuva sonunda toplam 20.000 $ değerindeki turnuva ödül havuzundan ödüller kazanacak.

Ayrıca Binance, katılım gösteren ekiplere de bir ödül vereceğini açıkladı. Açıklamaya göre ekiplerin bu ödülü almak için Binance E-spor turnuvasına kaydolup Binance uygulamasındaki formu doldurmaları buna ek olarak bir de kimliklerini doğrulamaları gerekecek. Bu işlemleri yapan kullanıcılar 10 USDT değerinde Futures bakiyesi ve ilk kripto para yatırımı yaptığı takdirde 10 USDT spot bakiyesi kazanacak.

Binance tarafından düzenlenen bu turnuvaya kaydolmak ve daha detaylı bilgilere erişebilmek için Nerf IT uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

Peki sizler bu turnuva hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Spor Sever, Galatasaray aşığı, indir 365 editörü

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir