Epic Games 15’ten Fazla Oyunu Ücretsiz Dağıtacak! Epic Games Yılbaşı Etkinliği Ne Zaman?

Epic Games 15’ten Fazla Oyunu Ücretsiz Dağıtacak! Epic Games Yılbaşı Etkinliği Ne Zaman?

Popüler oyun platformu Epic Games, yılbaşı etkinliği kapsamında 17 oyunu ücretsiz dağıtacak. Peki bu etkinliğin başlangıç ve bitiş tarihi ne zaman? İşte detaylar…

0

Dünya’nın en popüler dijital oyun uygulamalarından birisi olan Epic Games oyun severleri mutlu edecek etkinliğe hazırlanıyor. Özellikle oyun sektörüne gelen büyük zamlardan sonra Epic Games, oyun severlerin cüzdanını düşünerek her hafta bir oyunu zaten ücretsiz veriyordu. Şimdiyse yılbaşı etkinliği kapsamında tam 17 oyunu ücretsiz vermesi bekleniliyor. Peki Epic Games Store 2023 yılbaşı etkinliğinin tarihi ne olacak?

Epic Games Store, 2023 Yılbaşı Etkinliği Kapsamında 17 Oyunu Ücretsiz Dağıtacak!

What to Expect From the Epic Games Store Free Mystery Games in December 2023

Epic Games, her oyun severin bildiği gibi düzenli olarak her hafta bir oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarının erişimine sunuyor. Şirket bu sayede sadık kullanıcı sayısını arttırırken bir yandan da yeni kullanıcı sayısını arttırmayı başarıyor. Özellikle de Steam’in son döviz kuru ile kararı sonrası Türk oyun severlere sunduğu müthiş fırsatlar sayesinde Epic Games birinci sıraya yerleşti diyebiliriz.

İşte bu fırsatları sunmaya devam etmek isteyen Epic Games Store, her sene gerçekleştirdiği yılbaşı etkinliğinde yine oyun severleri mutlu edecek bir hamle yapıyor. Epic Games, yılbaşı etkinliği kapsamında 14 Aralık’tan başlayıp her gün bir veya iki oyun dağıtarak 31 Aralık veya 28 Aralık tarihine kadar toplamda 17 oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacak.

Bu konu ile ilgili şu an için resmi bir açıklama olmasa da Epic Games platformunda haftanın ücretsiz oyunları kısmında gizemli bir oyun açıklaması ile 14 Aralık günü işaret ediliyor. Bu gizemli oyunsa oyun severlerde şimdiden heyecan yaratmaya başladı. Son olarak da bu etkinlik kapsamında değerli oyunların ücretsiz olarak dağıtılacağı düşünülüyor.

Ayrıca bu oyunlara erişebilmek için gerekli olan tek şey Epic Games üyeliğidir. Sizlerde oyun dünyasına gelen büyük zamlardan sonra birçok oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilmek için 14 Aralık tarihine anımsatıcı kurabilirsiniz. Bu sayede oyun kütüphanenize yeni oyunları cüzdanınızdaki paralı koruyarak erişebilirsiniz.

Sizler Epic Games’in bu seneki yılbaşı etkinliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Ücretsiz ve indirimli oyunlardan yararlanmayı düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Spor Sever, Galatasaray aşığı, indir 365 editörü

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir