Call Of Duty: Modern Warfare 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Call Of Duty: Modern Warfare 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Call Of Duty: Modern Warfare 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Oyun severlerin efsanevi oyunlarından Call Of Duty, seriye bir oyun daha ekliyor. Activision, Call Of Duty Modern Warfare 3 oyununun fragmanını paylaştı. YouTube üzerinden paylaşılan fragman Call Of Duty Modern Warfare 3 Geliyor etiketiyle paylaşıldı. Peki oyun severler oyuna ne zaman erişebilecek?

Call Of Duty Modern Warfare 3 Geliyor!

Efsane savaş oyunu serilerinden Call Of Duty, Modern Warfare 3’ün çıkış tarihini duyurdu. Activision şirketinin yaptığı açıklamaya göre oyun 10 Kasım 2023’te yayınlanacak.

Oyun severler PlayStation 5, Xbox Series X/S ve Windows üzerinden oyuna erişebilecekler. Oyuna dair detaylar henüz paylaşılmamışken Activison’ın 17 Ağustos’ta düzenleyeceği Warzone etkinliğinde oyun içi detaylar için kapsamlı bir şekilde açıklaması bekleniyor.

Ayrıca ön sipariş tarihi de şirket tarafından daha açıklanmadı. Ancak iddialara göre Call Of Duty Modern Warfare 3 oyununa erken erişim için ön sipariş tarihinin 2 Kasım olması ihtimaller arasında. Diğer bir yandan oyunun betasının da ekim ayı içerisinde olacağı iddia ediliyor.

Call of Duty®: Modern Warfare® II Launch — Everything You Need to Know  Before the New Era Begins with Campaign Early Access*

Oyun içi detaylar kısmında bilgi olmamasına rağmen oyunun Modern Warfare 2 ve Warzone’dan özellikler barındırması bekleniyor. Çünkü şirket Modern Warfare 2 ve Warzone üzerinden satın alınmış kozmetik ürünlerin Modern Warfare 3’te de kullanılmasına izin vereceği belirtiliyor.

Peki sizler Call Of Duty Modern Warfare 3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Call Of Duty: Modern Warfare 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu! YAPILAN YORUMLAR