Arçelik, Küresel Yolculuğunda Beko Markasıyla Devam Ediyor!
Trendlerdeki Yazı

Arçelik, Küresel Yolculuğunda Beko Markasıyla Devam Ediyor!

0

Türkiye’nin lider markalarından Arçelik, global büyüme stratejisi doğrultusunda önemli bir adım attı. Şirket, bundan sonra tüm dünyada “Beko” markasıyla faaliyet göstereceğini duyurdu. Bu karar, Arçelik’in uluslararası arenadaki gücünü pekiştirmek ve operasyonlarını tek bir çatı altında toplayarak daha etkin bir yönetim sağlamak amacıyla alındı.

Beko’nun Küresel Ağı

Beko, 57 ülkede bulunan iştirakleri ve 55 bin çalışanı ile geniş bir coğrafyada faaliyet gösteriyor. Üretim gücünü Türkiye, İngiltere, İtalya, Romanya, Slovakya, Polonya, Güney Afrika, Rusya, Pakistan, Hindistan, Bangladeş, Tayland ve Çin’deki 45 fabrikasıyla destekliyor. Bu yaygın ağ, Beko’nun global pazarda rekabetçi bir konumda olmasını sağlıyor.

Arçelik
Arçelik

Arçelik’te Çok Markalı Strateji Devam Ediyor

Arçelik, Beko markasıyla küresel yolculuğuna devam ederken, bünyesinde bulunan diğer markaların da gücünden yararlanmaya devam edecek. Arçelik, Beko, Whirlpool, Grundig, Hotpoint gibi toplamda 22 ürün markası, farklı pazar segmentlerinde ve tüketici ihtiyaçlarına yönelik olarak varlığını sürdürecek.

Geleceğe Güçlü Adımlar

Arçelik’in Beko markasıyla globalleşme stratejisi, şirketin gelecek vizyonunu ortaya koyuyor. Bu adım, Beko’nun uluslararası pazarda daha da güçlenerek, dünya çapında tanınan ve tercih edilen bir marka olma yolunda önemli bir kilometre taşı olarak değerlendiriliyor.

Teknoloji ile ilgili bu tarz daha fazla yazı için blog sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Teknoloji sever hukukçu:) Sadece KVKK ve GDPR değil oyun da sever. Favori oyunu hala Civ V!

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
Winrar Nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir