Amazon Prime Day Günleri Belli Oldu

Amazon Prime Day Günleri Belli Oldu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Birçok e-ticaret platformunda görmeye alıştığımız yılın en fazla indirim uygulanacağı belirtilen kampanyalarına ilişkin duyurular ünlü e-ticaret siteleri tarafından bildirilmeye başlandı. E-ticaret platformu denilince akla ilk gelenlerden olan Amazon, ki sanıyorum Amazon’a sadece e-ticaret platformu demek doğru olmaz, platformunda satışa konu olan ürünlerin büyük oranda indirim ile satılacağı tarih aralığını duyurdu.

Amazon Prime Day Hangi Tarihlerde Geçerli Olacak?

Diğer ülkelere nazaran Türkiye’de bir hafta süreceği belirtilen prime day günleri 11 Temmuz ile 17 Temmuz aralığındaki tarihlerde gerçekleşecek. Eğer siz de Amazon Prime üyesi iseniz indirimler uygulanmaya başlamadan alışveriş listenizi şimdiden hazırlayabilirsiniz.

Ne diyorsun kardeşim! Nedir Bu Amazon Prime Day?

Aslında yazımızın girişinde de bahsettiğimiz üzere prime day olarak adlandırılan bu tarihlerde Amazon üzerinden satışa sunulan ürünleri çok büyük indirimler ile alma imkanınız oluyor. Amazon‘un ilk kurulduğu tarihten itibaren itinayla dünya çapında uyguladığı geleneksel süreli bir indirim kampanyası olarak tanımlanabilir aslında. Öncekilerden tek farkı bu indirim kampanyalarından faydalanabilmeniz için Amazon Prime üyeliğinizin olması gerek. Amazon Prime üyeliğinin avantajı aslında sadece bu da değil, Amazon’un sunduğu birçok servisten ek bir ücret ödemenden faydalanabiliyorsunuz.

İndirim haftası başlamadan ürün listenizi hazırlayabilmek için hazırlanan rehber ve sayfa için Amazon çok güzel bir rehber hazırlamış. Bu rehbere ulaşmak için lütfen tıklayın.

Amazon Prime Day Günleri Belli Oldu YAPILAN YORUMLAR