Kullanıcıların Merakla Beklediği Spotify Wrapped Listeleri Yayınlandı!

Kullanıcıların Merakla Beklediği Spotify Wrapped Listeleri Yayınlandı!

Spotify’ın her sene yayınladığı Spotify kullanıcıların müzik karnesi (Wrapped listesi) yayınlandı. İşte Türkiye’nin en çok dinlediği şarkıları ve sanatçıları…

0

Müzik severlerin en popüler uygulaması olan Spotify, sınırsız ve kaliteli şarkıların yanında kişiselleştirilmiş müzik keyfi de sağlayan dijital müzik platformudur. Spotify bu popülerliği Spotify Wrapped adı verdiği listelerle bir kullanıcı akım ve çılgınlığına dönüştürüyor. Bugün Spotify kullanıcılarının merakla beklediği Spotify Wrapped listeleri yayınlandı. Spotify Wrapped listesi nedir? Türkiye’nin en çok dinlediği şarkıları ve sanatçıları nelerdir?

Spotify Wrapped Nedir?

Spotify Wrapped, Spotify’ın kişiselleştirilmiş listelerinde kullanıcılarının kaç saat müzik dinlediği, hangi sanatçıları ve şarkıları dinlediği, en çok hangi müzik türlerini tercih ettiği ve Türkiye’deki kullanıcıların enlerini görülebildiği bir müzik karnesi diyebiliriz.

Kullanıcılar Wrapped listesine Spotify’ın mobil uygulaması üzerinden erişebiliyorken bunun yanında o müzik listelerini Instagram başta olmak üzere sosyal medya hesaplarında paylaşabiliyorlar. Uygulamaya girdikten sonra yapmanız gereken karşınıza çıkan “Wrapped” butonuna basarak bu listeye erişim sağlayabilirsiniz.

Wrapped Listesine Göre Türkiye’nin Enleri!

How to See Your Spotify Wrapped 2022: Top Songs, Artists & More | Teen Vogue

Tüm Tükiye’nin merakla beklediği Spotify Wrapped listeleri açıklandı. Bu listelere göre Semicenk, bu sene en çok dinlenen sanatçı olurken geçen senenin birincisi UZI, listede ikinci sıraya geriledi. Listenin üçüncü sırasında ise Sezen Aksu yer aldı. Sezen Aksu’yu ise sırasıyla Motive ve Lvbel C5 takip etti.

Türkiye’nin en çok dinlenen şarkısı ise Galatasaray’ın yıldız oyuncu Mauro İcardi’nin de etkisiyle Simge’den Aşkın Olayım oldu. Semicenk ve Reymen’den Yana Yana parçası ikinci olurken Lvbel C5 ve Güneş’ten NKBİ X YAPAMAM üçüncü sırada yer aldı. Blok3’ten AFFETMEM dördüncü sırada yer alırken onu Semicenk ve Doğu Swag’ten Pişman Değilim şarkısı takip etti.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Spor Sever, Galatasaray aşığı, indir 365 editörü

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
marti_halkaarzedildi_borsa_indir365

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir