YouTube İlginç Bir Özelliği Test Ediyor!

YouTube İlginç Bir Özelliği Test Ediyor!

YouTube, kullanıcı deneyimini arttırmak için renklere göre içerik sunabileceği yeni bir özelliği test ediyor. İşte detaylar…

0

Dünyanın en popüler video platformu olan YouTube, sayısız yeni özellikleriyle uygulamasına güç katıyor. Özellikle YouTube premium üyelerine özel yeniliklerle dikkat çekiyor. Bu sefer YouTube ilginç bir özelliği kullanıcılarına sunmak üzere test ettiğini duyurdu. Artık platformun kullanıcılara içerik sunarken renk odaklı olacağı belirtildi. İşte bu ilginç özelliğe dair detaylar…

YouTube Renk Odaklı İçerik Sunma Özelliğini Getiriyor!

How to download YouTube videos for free, plus two other ways | ZDNET

YouTube günümüz internet çağında birçok dijital özelliği uygulamasına getirerek kullanıcılarına eşsiz deneyimler sunuyor. Son olarak YouTube Music ve Shorts gibi özelliklerle kullanıcılarına geniş bir içerik havuzu sunmuştu. Bu doğrultuda hareket eden platform, kullanıcılarının içerik keşfetme ağını güçlendirmek amacıyla garip bir özelliği test ettiğini açıkladı. Bu özellik sayesinde YouTube, kullanıcılarının favori renklerine göre video önerileri sunacak.

YouTube, Renk Kodlarıyla Video Akışı Özelliğini Test Ediyor! - R10

Örneğin bir kullanıcı favori rengine tıkladığında bu renklerin ağırlıkta olduğu içerikler keşfet kısmına düşecek. YouTube akışına düzenleyecek renklerse ilk etapta mavi, kırmızı ve yeşil olacak. Bu sayede renk tutkunları kendilerinin hoşuna gidebileceği içeriklere daha kolay ulaşabilecek.

YouTube, Renk Kodlarıyla Video Akışı Özelliğini Test Ediyor! - R10

Şu an için bu özelliğin tüm kullanıcılara mı yoksa sadece premium abonelerine mi özel olacağı konusunda kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak YouTube platformunun uygulama içini kişiselleştirmek için çıkardığı diğer özellikle gibi bu özelliğinde YouTube Premium’a özel olacağı düşünülüyor. Çünkü platformun asli amacının bütün kullanıcıların premium aboneliğine sahip olmasını hedeflediği biliniyor. Peki birçok yeni özelliği ve kişiselleştirilmiş uygulama içeriğiyle eşsiz bir deneyim sunan YouTube premium abonelik ücretleri ne kadar?

YouTube Premium Ücretleri Ne Kadar?

YouTube Premium Fiyatları Nasıl Değişti? Zam Öncesi ve Sonrası Fiyat - PC Hocası

YouTube’un son dönemdeki en popüler özelliği YouTube premium, yepyeni özellikleriyle 100 milyona aşkın üyeye sahip. Peki YouTube premium aboneliğin ücretleri ne kadar?

ABONELİK TÜRÜFİYAT
BİREYSEL 57,99 TL
ÖĞRENCİ37,99 TL
AİLE115,99 TL
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Spor Sever, Galatasaray aşığı, indir 365 editörü

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir