Halo Dizisinin Heyecanla Beklenen 2. Sezonu: İşte Tanıtım Fragmanı ve Detaylar

Halo Dizisinin Heyecanla Beklenen 2. Sezonu: İşte Tanıtım Fragmanı ve Detaylar

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Halo Dizisinin Heyecanla Beklenen 2. Sezonu: İşte Tanıtım Fragmanı ve Detaylar

Paramount+, uzun süredir devam eden Xbox oyun serisi Halo‘yu temel alan dizisi için 2. sezon tanıtım fragmanını yayınladı. 8 Şubat‘ta başlayacak olan yeni sezon, Brezilya’nın São Paulo kentinde düzenlenen CCXP23 etkinliğinde, başrol oyuncuları Pablo Schreiber ve Joseph Morgan‘ına ek olarak, eserin yapımcıları olan David Wiener ve Kiki Wolfkill’in katılımıyla birlikte tanıtıldı.

Bu sezonda Master Chief John-117, seçkin Spartalılardan oluşan ekibiyle birlikte Covenant olarak bilinen uzaylı tehdidine karşı liderlik yapacak. Bir gezegende yaşanan şok edici olayın ardından John, savaşının değişmek üzere olduğu hissini içinde taşıyacak ve kimsenin inanmayacağı bir gerçeği kanıtlamak için her şeyi riske atacak. Galaksi uçurumunun eşiğindeyken John, insanlığın kaderini belirleyecek olan Halo‘yu bulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkacak.

Dizinin başrollerinde Pablo Schreiber ve Natascha McElhone‘un yanı sıra, bu sezon yapımcı olarak da görev yapacak isimler arasında David Wiener ve Kiki Wolfkill de yer alacaklar. Jen Taylor, Bokeem Woodbine, Shabana Azmi, Natasha Culzac, Olive Gray, Yerin Ha, Bentley Kalu, Kate Kennedy, Charlie Murphy ve Danny Sapani gibi geçmiş sezonlardan geri dönen isimlerle birlikte, Joseph Morgan ve Cristina Rodlo gibi yeni oyuncular da kadroya katıldı.

Joseph Morgan, UNSC‘nin gizli Deniz İstihbarat Dairesi‘nde kariyer yapmış istihbarat ajanı James Ackerson karakterini canlandıracak. Cristina Rodlo ise UNSC Deniz Piyadeleri iletişim biriminde dil bilimi konusunda uzmanlaşmış bir onbaşı olan Talia Perez rolünü üstlenecek. Heyecanla beklenen 2. sezon, Halo hayranlarını yeni maceralara taşımaya hazırlanıyor.

HALO 2. Sezon Fragmanı

Halo Dizisinin Heyecanla Beklenen 2. Sezonu: İşte Tanıtım Fragmanı ve Detaylar YAPILAN YORUMLAR