Furiosa: A Mad Max Saga – Yeni Bir Efsane Başlıyor!

Furiosa: A Mad Max Saga – Yeni Bir Efsane Başlıyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Furiosa: A Mad Max Saga – Yeni Bir Efsane Başlıyor!

Mad Max hayranları için büyük bir heyecan dalgası geliyor! George Miller‘ın belki de sinema severlere en büyük armağanı olan bu muhteşem seri, Fury Road‘un ardından yeni bir hikaye ile bizlerle buluşuyor olacak. İşte Furiosa: A Mad Max Saga için yayınlanan yeni fragmanla heyecan dolu detaylar!

Mad Max 4 Ne Zaman Çıkacak?

Bir soluk kesen aksiyon sahneleri ve distopik atmosferiyle tanınan Mad Max serisinin dördüncü filmi olan Furiosa: A Mad Max Saga, sinemaseverlerle 24 Mayıs‘ta buluşacak.

Mad Max 2 Ne Zaman Çıkacak?

Furiosa: A Mad Max Saga, serinin ikinci filmi olan Mad Max 2: The Road Warrior‘ın ardından geliyor ve serinin hayranlarını yeni bir maceraya sürüklüyor olacak gibi duruyor.

Mad Max Hangi Sırayla İzlenmeli?

Mad Max serisini izlemeyenler için hangi sırayla izlenmesi gerektiği sorusu oldukça önemli. Seriyi doğru sırayla izlemek isteyenler için önerilen sıra şöyle:

  1. Mad Max (1979),
  2. Mad Max The Road Warrior (1981),
  3. Mad Max Beyond Thunderdome (1985),
  4. Mad Max: Fury Road (2015) ve son olarak
  5. Furiosa: A Mad Max Saga (2024)

Furiosa Fragmanı

Warner Bros. Discovery, Furiosa için tanıtım atağına hız kesmeden devam ediyor. Fury Road’un unutulmaz karakteri Furiosa’nın gençlik yıllarına odaklanacakları yeni fragman, Charlize Theron’un inanılmaz harika oyunculuğunun akabinde bu kez genç ve yetenekli Anya Taylor-Joy ile yeniden hayat buluyor. Fragmanda, Marvel evreninden tanıdığımız Chris Hemsworth’un da benzersiz bir karaktere büründüğünü görüyoruz.

24 Mayıs’ta sinemalarda boy gösterecek olan Furiosa için yayınlanan yeni fragman, heyecanı doruklara çıkarıyor. Siz de Mad Max evreninin bizlere sunacağı aksiyon dolu yolculuğa katılmaya hazır mısınız? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz!

Furiosa: A Mad Max Saga – Yeni Bir Efsane Başlıyor! YAPILAN YORUMLAR