Zam Furyasına Nvidia’da katıldı

Zam Furyasına Nvidia’da katıldı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Oyunlara peşi sıra gelen zamlardan sonra oyun severlere bir kötü haberde NVIDIA’ dan geldi. Peki bu zamlardan sonra NVIDIA GeForce Now paketlerindeki fiyatlanma nasıl oldu?

NVIDIA GeForce Now Nedir?

Bulut oyun servisi olan NVIDIA GeForce Now, ülkemizde birçok oyuncunun beğenerek kullandığı ve sadece internet bağlantısı gerektiren bir sistemdir. Bu sistemi birçok farklı cihazda (PC, Mac, Android ve IOS) kullanabilen oyuncular, bu sistem sayesinde yüksek kaliteli oyunlara erişim sağlayabiliyorlar ve eşsiz bir oyun kütüphanesine sahip olabiliyorlar. Yani GeForce Now üzerinden yüksek kalitedeki oyunlara bulut üzerinden rahatlıkla ulaşabiliyorlar.

NVIDIA GeForce Now Paketlerinin Yeni Fiyatı

Abonelik paketlerine en son zammı Mart 2023’te yapan GeForce Now, aylık premium üyeliğini 140 TL’ den 190 TL’ye çekerken 3 aylık premium paketini 300 TL’den 450 TL’ye yükseltmişti. Bugün ise 2 pakete daha zam yaptığını duyurdular. İşte yeni zamlardan sonra oluşan tablo;  

Paket İsmiÖnceki FiyatYeni Fiyat
Premium Paket190 TL/ay190 TL/ay
3 aylık Premium Paket450 TL/ 3 ay450 TL/3 ay
6 aylık Premium Paket790 TL/ 6 ay855 TL/6 ay
12 aylık Premium Paket1380 TL/ 12 ay1668 TL/12 ay

NVIDIA GeForce Now Ücretsiz Paket ile Premium Paket Arasındaki Fark

NVIDIA GeForce Now kullanıcılarına ücretsiz erişim sağlıyor ancak standart üyelik oyunlarda daha uzun bekleme sürelerine ve belli bir süre sonra oyundan çıkmanızı gerektirecek handikaplara sahip. Bu durumlarla karşılaşmak istemeyen kullanıcılar için premium en mantıklı tercih olabiliyor. Çünkü premium paket sayesinde sunuculara erken erişim sağlayabiliyor, sınırsız oyun oynama hakkına sahip olup NVIDIA’nın gerçek zamanlı ışık izleme teknolojisinden faydalanabiliyorsunuz.

Zam Furyasına Nvidia’da katıldı YAPILAN YORUMLAR