YouTube’a 2 Yeni Özellik Geliyor!

YouTube’a 2 Yeni Özellik Geliyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
YouTube Marka Hesabı Nedir? - Webolizma

Dünyanın en popüler çevrim içi video paylaşım ve sosyal medya platformu YouTube, platformunu güçlendirmek üzere birçok güncelleme ve iyileştirmeler getiriyor. Platformuna olan ilgiyi arttırmak isteyen YouTube, kullanıcılarının beğenisini kazanacak iki yeni özellik duyurdu.

Bu özelliklerden birisi oynatma hızını otomatik olarak 2x hızına getirebilmek olacak. Yani bu özellikle sayesinde kullanıcılar oynatıcıya uzun basarak kolayca herhangi bir videoyu 2x hıza alabilecek. Bu da kullanıcıların platform üzerinde rahat bir şekilde videolarını istedikleri hızda kullanabilme imkânı sunacak.

YouTube'un 2022'de getirmeyi planladığı 5 yeni özellik - ShiftDelete.Net

Diğer bir özellik ise sabit ses uygulaması olacak. YouTube bu özellikler sayesinde videolardaki ani ses patlamalarını engellemeyi planlıyor. Bildiğimiz gibi ani ses patlamaları hem rahatsızlık verebilirken hem de ses sistemine hasar verebiliyor. İşte bu özellik ile kullanıcıların rahatsızlığının giderilebileceği düşünülüyor.

Şu an için bu özellikler test aşamasında olan bu özellikleri sadece premium aboneliğine sahip olanlar deneyebiliyor. Ancak bu özelliklerin bütün kullanıcıların erişimine sunulacağı tahmin ediliyor. Ayrıca YouTube’un platformunu geliştirmek amacıyla yeni özellikler de getireceği düşünülüyor.

YouTube’a 2 Yeni Özellik Geliyor! YAPILAN YORUMLAR