Xbox Game Pass Fiyatlarına Zam Geliyor!

Xbox Game Pass Fiyatlarına Zam Geliyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Oyun severlerin yoğun ilgi gösterdiği oyun platformu Xbox Game Pass’in abonelik fiyatlarına bir zam daha yapacağı düşünülüyor. Bilindiği gibi aylar önce 30 TL olan abonelik ücretini 79,99 TL’ye çıkarmıştı. Peki Xbox Game Pass’in yeni abonelik fiyatı ne kadar olacak?

Xbox Game Pass Abonelik Ücretlerine Zam Geliyor

Xbox Game Pass güncel fiyatı (2023) - ShiftDelete.net

Oyun severlerin sevdiği oyun platformlarından Xbox Game Pass, içinde yüzlerce oyun bulunduran ve abonelik sistemi ile bu oyunlara erişebilme hizmeti sunuyor. Xbox Game Pass özellikle son dönemlerde oyunlara gelen büyük zamlardan sonra oyun severlerin en çok tercih ettiği platformların başında geliyor.

Ancak Xbox Game Pass’ten oyun severleri üzecek yeni bir haber gelebilir. Son zamdan sonra çok süre geçmemesine rağmen yeni bir zammın kapıda olduğu düşünülüyor. Bu düşüncede aşağıdaki fotoğrafta göründüğü gibi abonelik teklifinin süresi için 12 gün kaldığı belirtiliyor. Bu da akıllara 12 gün sonra yeni bir fiyat güncellemesi yapılacağını getiriyor.

game pass

Şu an ki Xbox Game Pass PC fiyatı 79,99 TL iken konsollar içinse 120,99 TL olarak işlem görüyor. Önceki PC fiyatıysa 30 TL’ydi. Bu da yeni gelecek zammın yüzde 100 seviyelerinde olabileceğini düşündürüyor. Ancak şu an için Xbox cephesinden resmi bir açıklama gelmedi. Bu yüzden zammın gelip gelmeyeceği 12 gün sonra belli olabilir.

Aktif olarak Xbox Game Pass’i kullanıyor musunuz? Peki sizler olası bir Xbox Game Pass zammı için neler düşünüyorsunuz?  Görüşlerinizi yorumlar kısmı üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Xbox Game Pass Fiyatlarına Zam Geliyor! YAPILAN YORUMLAR