WhatsApp’a Çoklu Hesap Kullanabilme Özelliği Geliyor!

WhatsApp’a Çoklu Hesap Kullanabilme Özelliği Geliyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • WhatsApp’a Çoklu Hesap Kullanabilme Özelliği Geliyor!

Dünyanın en popüler mesajlaşma platformlarının başında gelen WhatsApp, yeni bir özellik duyurdu. Bu özellikle birlikte kullanıcılar WhatsApp da çoklu hesap kullanabilecek. Instagram ve Twitter olduğu gibi kullanıcılar kullanmak istedikleri hesabı seçip o hesapta işlem yapabilecekler.

Son dönemlerde kullanıcıların aynı cihazda iki farklı telefon numarasının kullanılabilmesi için akıllı telefonların neredeyse hepsinde çift SIM desteği oluyordu. Ancak WhatsApp da bu durum geçerli olmuyordu. İşte WhatsApp bu yeni çoklu hesap özelliği sayesinde bu sorunu ortadan kaldırmayı hedefliyor.

WhatsApp çoklu hesap desteğini test etmeye başladı - Webmasto

Bu özellikle kullanıcılar telefonlarında yüklü WhatsApp uygulaması üzerinden farklı hesaplarını da kontrol edebilecek. Bu da kullanıcıların ikinci bir telefon zorunluluğunu ortadan kaldıracak.

Şu an için Android Beta kullanıcıları tarafından test aşamasında olan özellikte eğer bir sorun olmaz ise yakın zamanda kullanıcılara açılabileceği düşünülüyor. Fakat kullanıcıları üzecek kötü haberse bu özelliği bütün kullanıcılar değil sadece business sürümüne sahip kullanıcılar kullanabilecek.

WhatsApp Business | Transform Your Business

Peki sizler WhatsApp’ın çoklu hesap özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

WhatsApp’a Çoklu Hesap Kullanabilme Özelliği Geliyor! YAPILAN YORUMLAR