WhatsApp’a 2 Yeni Özellik Geliyor!

WhatsApp’a 2 Yeni Özellik Geliyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
WhatsApp'tan yeni özellik

Meta’nın popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni güncelleme ile platformunu daha işlevsel hale getirmek adına yeni adımlar atıyor. WhatsApp son dönemlerde getirdiği birçok yeni özelliklere bir yenilerini de ekleyerek kullanıcıların takdirini kazanmayı planlıyor.

WhatsApp’ın Android Beta sürümünde önemli bir özellik dikkat çekiyor; bu yenilik ile sohbetlerinizi daha güncel takip edebilmeniz amacıyla uygulamada sohbet kategorizasyonu yer alacak. Diğer bir özellik ise WhatsApp Web’e cep telefonu numarası ile kolay giriş yapabilmek olacak. İşte habere dair ayrıntılar…

Artık WhatsApp Sohbetleri Kategorize Edilebilecek!

WhatsApp'a Yeni Özellik Geliyor: Ekran Görüntüsü Paylaşıldı! - Tamindir

WhatsApp Android uygulamasında yeni bir tasarım ekleyeceğini duyurdu. Bu tasarım ile sohbetler artık filtrelenebilecek. Okunmamış, Kişisel ve İş olarak 3 farklı kategoriye ayrılabilecek sohbetler sayesinde mesaj takibinin kolaylaşacağı hedefleniyor.

Hepimiz birçok WhatsApp gruplarına veya kişisel sohbetleri ile iç içeyiz. Ancak bu bazen kafa karışıklıklarına yol açabiliyor. Özellikle iş için önemli olabilecek sohbetler arada kaynayabiliyor. İşte yeni özellik ile bu sorun ortadan kalkabilir. Bu yüzden sohbetlerinizi iş veya kişisel olarak ikiye gruba ayırıp her mesajınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz.

WhatsApp Web’e Telefon Numarası ile Giriş Yapılabilecek!

WhatsApp Web nasıl kullanılır? - WhatsApp Web nedir? - ShiftDelete.Net

WhatsApp Web evden çalışmanın arttığı bu dönemde belki de herkes tarafından kullanılan bir uygulama. Ancak bu uygulamaya girmek için telefondaki WhatsApp uygulamasından QR kod okutmak gerekiyordu. WhatsApp yeni gelecek güncelleme ile WhatsApp Web’e olan girişi kolaylaştırmayı hedefliyor.

Bu güncelleme sayesinde WhatsApp Web’e telefon numarası ile giriş yapılabilecek. Kullanıcılar telefon numaralarını girdikten sonra telefonlarına gelen 8 haneli kodu kullanarak QR kod okutmadan uygulamaya giriş yapabilecek.

WhatsApp’a 2 Yeni Özellik Geliyor! YAPILAN YORUMLAR