WhatsApp Çöktü Mü?

WhatsApp Çöktü Mü?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
WhatsApp Çöktü Mü?

WhatsApp Çöktü! Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta erişim sorunu yaşanıldığı kullanıcılar tarafından sosyal medyada dile getirildi. Kullanıcıların birbirlerine mesaj atamadıkları gibi WhatsApp Web uygulamasına da giriş yapılamadığı belirtiliyor. Detaylarsa haberimizin devamında…

WhatsApp’ta Dünya Çapında Erişim Sorunu Yaşanıyor: WhatsApp Çöktü

WhatsApp Çöktü Mü?
WhatsApp Çöktü Mü?

WhatsApp’a erişim sorununun sadece ülkemizde olup olmadığı tartışılırken Downdetector sitesinde yaşanılan sorunun dünya çapında gerçekleştiğini sanıyoruz. Ayrıca konuyla ilgili bir açıklama da Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan’dan geldi. Sayan, “WhatsApp servislerinde global bir hizmet kesintisi olduğu Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezimiz tarafından raporlanmıştır. Ekiplerimiz süreci takip etmektedir. Vatandaşlarımız yerli ve milli uygulamalarımız ile kesintisiz iletişime devam edebilirler.”

Ancak açıklamalara rağmen kullanıcıların son dönemde Mark Zuckerberg’in sahibi olduğu Meta şirketine ait Instagram ve WhatsApp uygulamalarına erişim sorunu yaşamaları kullanıcılar tarafından tepkiye yol açıyor. Ayrıca bu uygulamalardaki çökme problemlerinin sıklığı kullanıcıların, şirketin uygulamalar için gerekli iyileştirmeleri yapmadıklarını düşünmeye yol açıyor.

Diğer taraftan ise bu konuda en kazançlı çıkan uygulamanın Elon Musk’ın sahibi olduğu X yani eski adıyla Twitter. Bu da X’in sosyal medya kullanıcılarının gözdesi olmasını sağlıyor.

Peki sizlerde WhatsApp’a giriş yaparken veya mesajlaşırken bir sorun yaşadınız mı? WhatsApp uygulamasının son dönemlerde sıkça çökmesi konusunda neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz?

WhatsApp Yeni Özelliği Duyurdu: Artık tek sefer dinlenebilecek sesli mesaj atılabilecek!

WhatsApp Çöktü Mü? YAPILAN YORUMLAR