Twitter’a Geçici Sınırlamalar Getirildi: Kullanım limiti aşıldı hatası Nedir?

Twitter’a Geçici Sınırlamalar Getirildi: Kullanım limiti aşıldı hatası Nedir?

Elon Musk sonrası bir çok değişime uğrayan twitter, yeni bir açıklama ile geçici sınırlamalar getirdi. Blue aboneliği olmayan kullanıcılar sadece 600 tweet görüntüleyebilecek. İşte habere dair ayrıntılar...

0
Twitter'ın geliri ikinci çeyrekte düştü - Son Dakika Haberleri

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter, tartışma yaratacak bi karara imza attı. Özellikle Twitter, Elon Musk tarafından satın alındıktan sonra platformunda bir çok değişikliğe gitmişti. Bunların başında Blue aboneliği geliyordu. Twitter Blue aboneliği kullanıcılara sunduğu uygulama kişiselleştirmelerine özel erişim getirerek daha kreatif olmayı sağlıyor.

Bugün yapılan yeni açıklamadan sonra Twitter herkese blue aboneliği almaya zorlayacak bir açıklama yaptı. Elon Musk kendi twitter hesabından paylaştığı gönderi ile tweet görüntülemeye sınır getirildiğini duyurdu. Bundan sonra Twitter Blue aboneliği olmayan kullanıcılar günde sadece 600 adet gönderi görüntüleyebilecek. Eğer Blue aboneliğine sahipseniz bu rakam 6000 adet gönderi ile sınırlanacak.

Daha önce yaptığı değişiklerle twitter kullanıcılarından tepki çeken Elon Musk, yeniden twitter kullanıcılarını kızdırmayı başardı. Elon Musk tarafından atılan tweetten bu yana twitter da tepki çığ gibi büyüyor. Ancak bu kısıtlamanın geçici sınırlama olduğu duyurulmasına rağmen twitter kullanıcıları bu özellikle Twitter’ın herkesin blue aboneliği almaya zorladığını düşünüyor.

Twitter Blue Aboneliği Ne Kadar?

Twitter Blue aboneliği için Türkiye fiyatı ne kadar olacak - Bilim Teknoloji Haberleri

Yeni Twitter Blue, şu anda web’de aylık 8 $ veya yıllık 84 $, iOS’te uygulama içi satın alma olarak aylık 11 $ veya yıllık 114,99 $ ya da Android’de uygulama içi satın alma olarak aylık 11 $ veya yıllık 114,99 $ (veya yerel fiyatlandırmanız) fiyatlandırma üzerinden satın alınabilir.

Yazı Kaynakları
Twitter
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Spor Sever, Galatasaray aşığı, indir 365 editörü

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir