Threads’ten Dikkat Çekici İki Yeni Özellik Geliyor!

Threads’ten Dikkat Çekici İki Yeni Özellik Geliyor!

Threads, Twitter ile olan rekabetinde yeni gelecek iki önemli özelliğini duyurdu. İşte habere dair detaylar…

0

Mark Zuckerberg’in sahibi olduğu Threads, geçtiğimiz aylarda Twitter’a (yani yeni adıyla X) rakip olarak ortaya çıkmıştı. On günde 100 milyon kullanıcıyı geçen Threads bu anlamda önemli bir rakama ulaşmıştı. Ancak daha sonra Twitter kadar ilgi göremeyen platform kalıcılık konusunda soru işaretleri doğurdu.

Bu yüzden platformunu yeniden kullanıcılarına cazip hale getirmeye çalışan Zuckerberg, iki yeni özelliği kullanıcılarının erişimine sunmaya hazırlanıyor. İlk özellik sayesinde kullanıcılar attıkları gönderiyi 5 dakika içerisinde düzenleyebilecek. Bir diğeri ise sesli konu başlıklarının kullanıma sunulması olacak. İşte ayrıntılar…

Threads Diğer Platformdaki Premium Özellikleri Ücretsiz Sunuyor!

Threads, Pazarlama Evreninde Nasıl Karşılık Bulacak? | Marketing Türkiye

Twitter’ın Blue abonelerine sunduğu gönderilen tweetin düzenlenmesi ile ilgili özellik artık Threads’te de yer alacak. Ayrıca kullanıcılar bu özelliğe ücretsiz bir şekilde ulaşabilecek. Özellikle sosyal medyada birçok kullanıcı gönderi paylaşırken yazım hataları ya da anlatım bozuklukları yapıyor. İşte bu özellik sayesinde kullanıcılar 5 dakika içerisinde gönderilerini düzenleyebilecek. Düzenlenilen gönderilerse bir kalem simgesiyle işaretlenecek.

Diğer bir özellik ise kullanıcılar bir gönderi oluştururken veya gönderiye yanıt verirken bir mikrofon aracılığıyla sesli şekilde yapabilecek. Ayrıca bu özelliğin en iyi avantajı konu başlıklarını o an için dinleyemeyen kullanıcılar için otomatik altyazı olacak.

Şu an da Android cihazlarda test aşamasında olan bu iki özelliğin yakın zamanda bütün kullanıcılara sunulması bekleniyor. Threads bu iki özelliği hızlıca tüm kullanıcıların erişimine açarak platformundaki iyileştirmeler konusunda kullanıcılarına kaliteli bir deneyim sunmaya çalışıyor. Bakalım Threads’in bu yeni özellikleri Twitter ile olan rekabetlerinde ne kadar önemli olacak.

Sizler Threads’in bu iki yeni özelliği hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Spor Sever, Galatasaray aşığı, indir 365 editörü

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir