Threads’e DM Özelliği Geliyor!

Threads’e DM Özelliği Geliyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Meta (Facebook) Yan Kuruluşları Nelerdir? - Midas

Mark Zuckerberg’in sahibi olduğu Meta şirketi’nin Twitter’a rakip olarak piyasaya sürdüğü Threads, Twitter ve Instagram’da da bulunan DM özelliğini getirmek için çalışmalarını hızlandırdı. İlk başta Instagram CEO’su Adam Mosseri tarafından yapılan açıklamada DM özelliğinin henüz gelmeyeceği açıklanmıştı. Ancak bugün Threads’in DM özelliğini beklenenden daha erken getirebileceği iddia edildi.

Twitter’ın yaptığı bazı kötü hamleler sonucu kan kaybetmesini fırsat olarak gören Mark Zuckerberg geçtiğimiz günlerde Threads uygulamasını piyasaya sürmüştü. Beklenenden daha fazla ilgi gören Threads, 4 günde 100 milyon aboneye ulaşabilme başarısı göstermişti.

Bugünlerde Twitter ve Instagram üzerinde en çok etkileşimin olduğu DM özelliği neredeyse bütün kullanıcılar için müthiş bir iletişim aracı olarak görülüyor. İşte Threads, bu hızlı büyüme sonrası bu özelliği de uygulamasına ekleyerek gücüne güç katmaya çalışıyor.

Threads'in kullanımı ile ilgili merak edilen sorular - Webrazzi

2 gün önce Twitter’da Matt Navarra adlı kullanıcı tarafından atılan tweette yeni bir özelliğin yolda olduğunu dile getirdi. Ayrıca açıklamasında henüz DM özelliğinin olmadığını vurgulanıyor. İşte bu detayda yeni gelecek bu özelliğin DM uygulamasının Threads’e yakın zamanda geleceğini gösteriyor.

Ancak şu an için hem Threads’ten hem de Meta şirketinden konuya dair resmi bir açıklama yapılmadı. Buna rağmen bu iddia dahi kullanıcılarda büyük ilgi ve heyecana sebep oldu.

Threads’e DM Özelliği Geliyor! YAPILAN YORUMLAR