Steam Cadılar Bayramı İndirimlerine Günler Kaldı!

Steam Cadılar Bayramı İndirimlerine Günler Kaldı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Steam Cadılar Bayramı İndirimlerine Günler Kaldı!

Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarının başında gelen Steam, her yıl belirli tarihlerde mağazasındaki oyunlarda indirime gidiyor. Özellikle artan dolar kuru sebebiyle oyunlara gelen zamlar sonrası bu tarz indirimler oyun severler tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Steam, bu indirimleri belirli tarihlerde bir etkinlik şeklinde düzenliyor. Bu etkinlik arasında ise en bilinenlerden bir tanesi olan Cadılar Bayramı İndirimleri oyun severler tarafından heyecanla bekleniyor. Peki Steam Cadılar Bayramı indirimleri ne zaman?

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman?

2021 Cadılar Bayramı İndirimi

Steam’in her yıl gerçekleştirdiği büyük indirimlerden birisi olan Cadılar Bayramı etkinliğine az bir süre kaldı. Oyun severler bu büyük etkinlikte gelecek yüksek oranda indirimler için cüzdanlarını hazırladılar. Özellikle de kış dönemine kadar oyunlara büyük bir indirim gelmeyeceği için oyun severlerin heyecanı yüksek.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 26 Ekim saat 20.00 itibarıyla başlayıp 1 Kasım da sona erecek. Popüler oyunlar başta olmak üzere birçok oyunda değerli indirimler olacak. Steam kullanıcıları bu sayede oyun kütüphanelerine yeni oyunları daha uygun fiyatlara ekleyebilecek.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Tarihi Ne Zaman? (2023) - SDN

Bu etkinlik sonrası ise bir başka Steam indirim etkinliklerinden Sonbahar indirimleri oyun severlerle buluşacak. Ancak Cadılar Bayramı etkinliği sonrası bir diğer büyük indirim Kış indirimleriyle gerçekleşecek.

Peki sizler Steam Cadılar Bayramı indirimlerinden yararlanacak mısınız? Hangi oyunları almak için listenize eklediniz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Steam Cadılar Bayramı İndirimlerine Günler Kaldı! YAPILAN YORUMLAR