Spotify Ücretlerine Zam Geldi!

Spotify Ücretlerine Zam Geldi!

YouTube ve Netflix’ten sonra Spotify da abonelik ücretlerine zam yaptı. İşte zamlar sonrası oluşan yeni fiyat listesi…

0

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik krizlerden ve değişen kur nedeniyle birçok teknolojik ürün ve hizmete zam gelmişti. Bu gelen zam haberlerine bugün bir yenisi daha eklendi. Spotify ilk önce ABD’de yaptığı zamdan sonra Türkiye’de de abonelik fiyat ücretlerini arttırdı. Peki bu fiyat artışından sonra yeni abonelik fiyatları ne kadar oldu?

Spotify Türkiye Abonelik Fiyatlarına Zam Geldi!

Spotify Premium Aboneliklere Zam Yaptı - Haber X

Spotify, dünya çapındaki içerik üreticilerden milyonlarca şarkıya kadar erişebilmenizi sağlayan dijital müzik, podcast ve video hizmetidir. Özellikle son dönemde gençlerin büyük ilgisini çeken uygulama, kendi alanında çok önemli bir yere sahip.

Ancak geçtiğimiz aylarda yapılan zamlardan sonra bir kez daha zam yapan Spotify, bugün açıkladığı bir zam haberiyle daha kullanıcılarını hayal kırıklığına uğrattı. En uygun paket olan öğrenci paketi birkaç ay önce 8,99 TL iken artık ayda 21,99 TL’ye ulaştı. Diğer paketlerde de benzer oranlarda fiyat artışı oldu. Bu fiyat artışlarına göre; Bireysel Abonelik 29,99 TL’den 39,99 TL’ye, Duo Abonelik fiyatı 39,99 TL’den 54,99 TL’ye çıkarken Aile aboneliği de 49,99 TL’den 64,99 TL’ye yükseldi.

Abonelik İsmiEski FiyatYeni Fiyat
Öğrenci Paketi14,99 TL21,99 TL
Bireysel Paketi29,99 TL39,99 TL
Duo Paketi39,99 TL54,99 TL
Aile Paketi49,99 TL64,99 TL

Bu fiyat artışlarının ve üst üste gelen zamların Spotify’a kullanıcı kaybedip kaybettirmeyeceği merak konusu. Ancak bu gidişle teknolojik ürün ve hizmetlere ucuz bir şekilde erişim sağlanamayacağı aşikâr. Sizlerde bu konu hakkındaki fikirlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Spor Sever, Galatasaray aşığı, indir 365 editörü

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir