Sony’nin İlk Playstation Kulaklığı Geliyor! İşte PlayStation Earbuds Özellikleri

Sony’nin İlk Playstation Kulaklığı Geliyor! İşte PlayStation Earbuds Özellikleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Sony’nin İlk Playstation Kulaklığı Geliyor! İşte PlayStation Earbuds Özellikleri

PlayStation, birkaç ay önce düzenlediği PlayStation Showcase’te kendi kablosuz kulaklık çiftini tanıtmıştı. Bugünlerde ortaya çıkan rapora göre bu kulaklıkların yakın zamanda piyasaya sürüleceği düşünülüyor. İşte raporla beraber ortaya çıkan Sony’nin yeni Bluetooth kulaklığı PlayStation Earbuds’in özellikleri…

PlayStation Earbuds Özellikleri Ortaya Çıktı!

Sony's first PlayStation earbuds promise lossless audio for PS5 and PC  gaming - The Verge

Sony tarafından geçen mayıs ayında görücüye çıkan PlayStation Earbuds, ortaya çıkan raporlara göre önümüzdeki aylarda mağazalarda kullanıcıya sunulacak. ABD’nin Federal İletişim Kurulu’nun (FTC) dosyalarında kulaklığa ait bazı özellikler ortaya çıktı.

SIE tarafından geliştirilen yeni kablosuz teknolojiye sahip olacak PlayStation Earbuds, gürültü önleyici ve düşük gecikme süresine sahip olacak. Özellikle oyun severlerin en çok dikkat ettiği bu detayların en iyi seviyede olacağı düşünülüyor.

Sony’nin geçtiğimiz aylardaki açıklamalarına göre bu kulaklıklar PlayStation 5, PC ve Project Q’da kullanılabilecek. PlayStation markasıyla uyumlu ve özel bir tasarıma sahip olacağı belirtilen cihazın şarj kutusu konusunda ise şeffaf kutu olacağı iddia ediliyor.

PlayStation Showcase 2023 - Accessories Sneak Peek - YouTube

PlayStation Earbuds’ın fiyatı konusunda ise henüz herhangi bir bilgi ortaya çıkmadı. Ancak piyasadaki rakip Bluetooth kulaklara benzer bir fiyatta piyasaya sürüleceği düşünülüyor.

Peki sizler Sony’nin üreteceği PlayStation Earbuds hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sony’nin İlk Playstation Kulaklığı Geliyor! İşte PlayStation Earbuds Özellikleri YAPILAN YORUMLAR