Sony, PS5 Slim’i Tanıttı!

Sony, PS5 Slim’i Tanıttı!

Oyun severlerin merakla beklediği eşsiz tasarımıyla Playstation 5 Slim tanıtıldı. İşte habere dair ayrıntılar…

0

Teknoloji devi Sony’nin yakın zamanda yepyeni bir Playstation 5 modelini tanıtacağı iddia ediliyordu. Bugün nihayet o yeni model duyuruldu. Playstation 5‘in yenilenen ve daha ince modeli olan Playstation 5 Slim tanıtıldı.  

Sony, Playstation 5 Slim Versiyonunu Tanıttı: tatil sezonunda geliyor!

Will the PS5 Slim be faster than the PS5? Leaked specs and more explored

Neredeyse tüm oyun severlerin beklediği yeni PS5 modeli Playstation 5 Slim bugün tanıtıldı. Özellikle estetik hastalarının hoşuna gidecek bu yeni inceltilmiş PS5 modeli büyük heyecan yarattı. Sony bu hareketle tasarım konusunda da kullanıcılarını mutlu etmek istediği düşünülüyor.

Kendi resmi internet sitesinden açıklama yapan Sony, tatil sezonu yaklaşırken yeni bir PS5 modelinin lansmanını yapacaklarını dile getirdi. Şirket bu yeni modelini oyun severlerle buluşturmanın heyecanını da yaşadıklarını belirtti.

Playstation 5 Slim versiyonu normal modele göre hacminin yüzde 30 oranında az olacak. Bununla beraber PS5 Slim modelinin ağırlığı da yüzde 18 veya 24 oranında azaltılacak. Bu değişimler sonrası daha fit ve estetik bir tasarıma sahip olacak PS5, daha az yer kaplamasıyla da kullanıcılara rahatlık sunacak. Tüm bunlara ek olarak PS5 Slim versiyonu 1TB SSD depolamaya da sahip olacak.

PS5 Slim video surfaces hinting at new design; Know what's coming | Gaming News

Ayrıca Sony, yeni PS5’in mevcut modellerin yerini alacağını duyurdu. Yani mevcuttaki PS5 modelleri tükendiğinde mağazalarda sadece yeni model olan PS5 Slim satılacak. Playstation 5 Slim’e kasım ayında ABD’de daha sonrasında ise bütün ülkelerde erişim sağlanabilecek.

Sizler PS5’in yeni modeli olan Playstation 5 Slim hakkında neler düşünüyorsunuz? Mevcut model yerine inceltilmiş bu modeli tercih eder miydiniz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Spor Sever, Galatasaray aşığı, indir 365 editörü

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir