Sony, İlk Kablosuz Kulaklığı InZone Buds’ı Duyurdu!

Sony, İlk Kablosuz Kulaklığı InZone Buds’ı Duyurdu!

Sony, oyunculara özel tasarladığı kablosuz kulaklığı InZone Buds’ı tanıttı. İşte InZone Buds fiyatı ve özellikleri…

0

Japon teknoloji devi Sony, bugün gerçekleştirdiği etkinlikte oyunculara özel tasarladığı InZone Buds kablosuz kulaklığını tanıttı. Sony’nin ilk kablosuz kulaklığı InZone Buds Playstation 5, Bilgisayar ve akıllı telefonlarda da kullanılabilecek.

Oyun severlere eşsiz bir deneyim yaşatmayı planlayan Sony, bu kulaklığın onlar için olağanüstü olduğunu belirtti. Kulaklığın bu anlamda üst düzey özelliklerle donatılan ve bazı noktalarda kablosuz kulaklık sektörüne öncülük edebileceği düşünülüyor. İşte Sony InZone Buds’ın özellikleri…

Sony InZone Buds Özellikleri

Sony InZone Buds kablosuz kulaklık tanıtıldı - Teknoblog

Sony, kablosuz kulaklık sektörüne eşsiz bir kulaklıkla adım atıyor. Şirket, YouTube’dan paylaştığı videoyla InZone Buds ismini verdiği kulaklığın detaylarını bizlerle paylaştı. Ayrıca şirket kulaklığın bazı özelliklerinin bu alanda öncülük edebilecek niteliklere sahip olduğu dile getirdi.

Oyun severlere eşsiz bir oyun deneyimini uzun süreye çıkarmanın planlarını yapan Sony, InZone Buds ile 12 saate kadar kesintisiz kullanım imkânı sunacak. Bununla beraber kutusu ile birlikte 24 saatte kadar kullanım süresine sahip olacak. Diğer bir taraftan iddialı açıklamalar yapan Sony, 5 dakikalık şarjla kulaklığın 1 saate kadar kullanabileceğini duyurdu. Şirket, bu sürelerin kablosuz kulaklık endüstrisinde en iyi seviyelere sahip olduğunu dile getiriyor.

360 derece uzamsal ses kalitesi sunan Sony InZone Buds, kişiye özel ses profilleri oluşturulabilen böylelikle de her kullanıcının kendine uygun ses kalitesini seçebileceği özellikle donatılacak. Bunun yanında kulaklık, dışardaki gürültüyü engelleyebilerek kullanıcılarının net ve kaliteli ses deneyimi sunacak. Ayrıca dokunmatik kontrol mekanizması da kulaklığın özellikleri arasında yer alacak. Peki Sony’nin bu eşsiz kulaklığı InZone Buds ne kadara satılacak?

Sony InZone Buds Fiyatı

Sony'den tamamen oyunculara özel kablosuz kulaklık: InZone Buds tanıtıldı

Sony’nin oyunculara özel tasarladığı InZone Buds’ın fiyatı 199,99 dolar olarak açıklandı. Kulaklığın Türkiye fiyatı ise daha açıklanmadı ancak yakın zamanda şirketten bu konuya dair açıklama yapacağı düşünülüyor. Ayrıca kulaklık siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile kullanıcılara sunulacak.

Sizler Sony’nin kablosuz kulaklığı InZone Buds hakkında neler düşünüyorsunuz? Kulaklık Türkiye’de satışa çıktığında almayı düşünür müsünüz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Spor Sever, Galatasaray aşığı, indir 365 editörü

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir