Oyun Sektöründen Bir Zam Haberi Daha! Xbox Game Pass’e Zam Geliyor

Oyun Sektöründen Bir Zam Haberi Daha! Xbox Game Pass’e Zam Geliyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Oyun Sektöründen Bir Zam Haberi Daha! Xbox Game Pass’e Zam Geliyor
En değerli şirket sıralamasında Amazon'un yerini Microsoft aldı! - Haberler  - indir.com

Oyun severler tarafından oyunlara gelen son zamlardan sonra adeta son kale olarak adlandırılan Xbox Game Pass, bugün itibarıyla abonelik fiyatlarına zam uygulayacağını duyurdu. Diğer platformlar ardı ardına zamlar açıklarken veya kuru güncellerken fiyatlarına herhangi bir oynama yapmayan Xbox Game Pass oyun severlerin büyük takdirini kazanırken birçok oyuncuyu da platformuna çekmeyi başarmıştı.

Geçtiğimiz aylarda The Verge tarafından paylaşılan bir haberde Türkiye başta olmak üzere birçok ülkedeki Xbox Game Pass abonelik fiyatlarına zam geleceğini duyurmuştu. İşte o gün geldi. Yarından itibaren zamlı fiyattan abone olacak oyuncular için bugün Son GÜN! Mevcut aboneler ise ağustos ayından itibaren zamlı fiyatları ödemek zorunda kalacak.

Ancak bir güzel haber ise bu zam fiyatları sadece ultimate ve konsol aboneliklerine gelecek. Xbox Game Pass PC aboneliğine şu an için bir zam olmayacağı açıklandı.

Xbox Game Pass Nedir?

Xbox Game Pass Eklenen ve Çıkarılan Oyunlar! - Espor Haberleri

Microsoft’un sahibi olduğu Xbox Game Pass, abonelik sistemli bir oyun kütüphanesidir.  Bu platform sayesinde belirli bir abonelik ücreti ile yüzlerce kaliteli oyunu indirip oynayabilirsiniz. Ayrıca her ay eklenen yeni oyunlarıyla da sürekli bir oyuna takılmak zorunda kalmayabilirsiniz.

Xbox Game Pass Fiyatları Ne Kadar?

Abonelik İsmiEski FiyatYeni Fiyat
Xbox Game Pass Konsol29,99 TL79,99 TL
Xbox Game Pass Ultimate49,99 TL120,99
Oyun Sektöründen Bir Zam Haberi Daha! Xbox Game Pass’e Zam Geliyor YAPILAN YORUMLAR