Ölümlü Dünya 2’nin Fragmanı Yayınlandı: Ali Atay İmzalı Devam Filmi Seyircilerle Buluşuyor!

Ölümlü Dünya 2’nin Fragmanı Yayınlandı: Ali Atay İmzalı Devam Filmi Seyircilerle Buluşuyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Ölümlü Dünya 2’nin Fragmanı Yayınlandı: Ali Atay İmzalı Devam Filmi Seyircilerle Buluşuyor!

Heyecanla beklenen devam filmi “Ölümlü Dünya 2″nin fragmanı sonunda yayınlandı. Başlangıçta Disney Plus için planlanan ancak sinemada gösterime giren film, Limonata ve Cinayet Süsü gibi başarılı filmlere imza atan yönetmen Ali Atay’ın yeni projesi olarak dikkat çekiyor.

Ali Atay, Ali Demirel ve Aziz Kedi üçlüsü tarafından kaleme alından eserin senaryosundan beklenti çok yüksek izleyici tarafından. İlk filmi olan “Ölümlü Dünya”, 2018 yılında sinemaseverlerle buluşmuş ve 11 hafta boyunca vizyonda kalarak 7 milyon TL hasılat elde etmişti. Ayrıca, 585 bin 145 seyirci tarafından izlenerek dijital platform gösterim hakları Netflix’e satılmıştı.

Yeni film, Mermer Ailesi’nin macerasına odaklanarak, Feyyaz Yiğit, Doğu Demirkol, Sarp Apak, Ahmet Mümtaz Taylan, İrem Sak, Alper Kul, Mehmet Özgür ve Giray Altınok gibi usta isimleri bir araya getiriyor.

Ölümlü Dünya’nın ikinci filmi, serüvenin heyecanını ve merakını artırarak, 5 yıl aradan sonra izleyicilerle buluşacak. Ali Atay’ın yönetmenliğindeki bu yapımda, mizah ve dram öğeleri bir araya gelerek Türk sinemasına renk katmaya hazırlanıyor.

Sinema tutkunlarını kucaklayacak bu devam filmi, vizyona girdiği anda filmseverlerle buluşacak ve büyük bir ilgiyle karşılanması bekleniyor.

Ölümlü Dünya 2’nin Fragmanı Yayınlandı: Ali Atay İmzalı Devam Filmi Seyircilerle Buluşuyor! BENZER İÇERİKLER
Ölümlü Dünya 2’nin Fragmanı Yayınlandı: Ali Atay İmzalı Devam Filmi Seyircilerle Buluşuyor! YAPILAN YORUMLAR