Netflix Türkiye Aboneliklerine Zam Geldi!

Netflix Türkiye Aboneliklerine Zam Geldi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dijital içerik platformu Netflix, Türkiye abonelik ücretlerine zam yaptığı açıkladı. En son zammı yedi ay önce açıklayan şirket, daha yıl bitmeden kullanıcılarına yeni zamlı paketleri sundu. Bu yeni zamlardan dolayı da paket fiyatlarında yüzde 50’ye yakın fiyat artışı gerçekleşti.

Özellikle son dönemlerde ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sorunlardan dolayı birçok teknolojik ürün veya hizmete dev zamlar gelmeye başlamıştı. Teknoloji dünyasında gerçekleşen bu anormal zamlar sonrası Netflix de en ucuz paket fiyatını 100 TL yaptı. İşte yeni zamlardan sonra oluşan Netflix Türkiye abonelik ücretleri…

Netflix Türkiye Abonelik Ücretleri:

Netflix, "Geleceğin Ekranı" projesi ile dijital okuryazarlığı hedefliyor
PAKET İSMİESKİ FİYATYENİ FİYAT
Temel Plan63,99 TL99,99 TL
Standart Plan97,99 TL149,99 TL
Özel Plan130,99 TL199,99 TL

Zamlar sonrası oluşan yeni abonelik fiyatlarına kullanıcıların olumlu tepki vermeyeceği açık. Şirketinse artan döviz kurunu göz önünde bulundurarak bu denli zamlar yaptığı düşünülebilir. Fakat yine de bu fiyatların günümüz koşullarında kullanıcılar tarafından ne kadar sürdürülebilir olacağı merak konusu.

Peki sizler Netflix Türkiye aboneliklerine gelen bu zamlardan dolayı ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz?

Netflix Türkiye Aboneliklerine Zam Geldi! YAPILAN YORUMLAR