Netflix Türkiye Aboneliklerine Zam Geldi!

Netflix Türkiye Aboneliklerine Zam Geldi!

Son dönemin popüler video akış platformu Netflix, Türkiye aboneliklerine yüzde 50’ye yakın zam yaptı. Peki Netflix Türkiye abonelik ücretleri ne kadar oldu?

0

Dijital içerik platformu Netflix, Türkiye abonelik ücretlerine zam yaptığı açıkladı. En son zammı yedi ay önce açıklayan şirket, daha yıl bitmeden kullanıcılarına yeni zamlı paketleri sundu. Bu yeni zamlardan dolayı da paket fiyatlarında yüzde 50’ye yakın fiyat artışı gerçekleşti.

Özellikle son dönemlerde ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sorunlardan dolayı birçok teknolojik ürün veya hizmete dev zamlar gelmeye başlamıştı. Teknoloji dünyasında gerçekleşen bu anormal zamlar sonrası Netflix de en ucuz paket fiyatını 100 TL yaptı. İşte yeni zamlardan sonra oluşan Netflix Türkiye abonelik ücretleri…

Netflix Türkiye Abonelik Ücretleri:

Netflix, "Geleceğin Ekranı" projesi ile dijital okuryazarlığı hedefliyor
PAKET İSMİESKİ FİYATYENİ FİYAT
Temel Plan63,99 TL99,99 TL
Standart Plan97,99 TL149,99 TL
Özel Plan130,99 TL199,99 TL

Zamlar sonrası oluşan yeni abonelik fiyatlarına kullanıcıların olumlu tepki vermeyeceği açık. Şirketinse artan döviz kurunu göz önünde bulundurarak bu denli zamlar yaptığı düşünülebilir. Fakat yine de bu fiyatların günümüz koşullarında kullanıcılar tarafından ne kadar sürdürülebilir olacağı merak konusu.

Peki sizler Netflix Türkiye aboneliklerine gelen bu zamlardan dolayı ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Spor Sever, Galatasaray aşığı, indir 365 editörü

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir