Netflix, Kendi Mağazalarını Açmaya Hazırlanıyor!

Netflix, Kendi Mağazalarını Açmaya Hazırlanıyor!

Netflix yeni bir projeye imza atıyor. Netflix House adı verdikleri fiziksel mağazalarda satış yapacak. İşte detaylar…

0

Son dönemlerin popüler dijital yayın platformu Netflix, kendi mağazalarını açıyor. Netflix House adı verilecek bu mağazalar Netflix’in dijitalin yanında reelde de olacağını bize gösteriyor. Bu mağazalar Netflix’teki dizilerle alakalı ürün veya servislerle kullanıcılara hizmet edecek. Örnek olarak sevdiğiniz bir dizinin başrol oyuncusu ile ilgili bir ürünü orijinal olarak satın alabileceksiniz.

Bunun yanında Netflix, bu mağazalarda yemek servisi de yapacak. Farklı tema da yemek ve servislerle kullanıcılarına sanalda yaşattığı film deneyimini gerçek hayatta da yaşatmayı planlıyor. Lüks ve pahalı olması beklenen bu restoranların şimdiden kullanıcılar tarafından beğenildi görülüyor. Ayrıca canlı performanslar veya dizi oyuncularıyla yapılacak etkinliklerle çeşitliliğin bol olduğu bir mağaza olacağı iddia ediliyor.  

Netflix'e Nasıl Üye Olunur? | Vodafone Blog

Netflix House mağazalarını duyuran Netflix, bu projeye dair de bazı açıklamalarda bulundu. Şirketten gelen açıklamalarda “kullanıcıların filmlerimizin ve TV şovlarımızın dünyasına ne kadar daldığını gördük ve bunu bir üst seviyeye taşımayı düşünüyoruz” ifadeleri yer aldı.

Netflix’in bu yeni projesi olan Netflix House mağazalarının ilk iki mağazasını Amerika Birleşik Devletleri’nde açması bekleniyor. Şu an içinse Amerika’da hangi eyaletlerde açılacağı belli değil. Ancak Netflix, Netflix House mağazalarını açtıktan belli bir süre sonra küresele yaymak için çalışmalarını daha da hızlandıracağını belirtti.

Netflix'in Şifre Paylaşımını Engellemesi Yeni Üye Sayısını Artırdı - Technopat

Netflix izlediği bu yeni strateji modeli ile gelirlerini arttırmayı bunun yanında da ürün ve servis portföyünü zenginleştirip müşterilerine farklı hizmetler sunmayı düşünüyor. Son olarak tüm detayları belli olmasa da Netflix House projesi kullanıcılar üzerinde büyük bir heyecana yol açtığı net bir şekilde gözüküyor.

Sizler Netflix House mağazaları hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Spor Sever, Galatasaray aşığı, indir 365 editörü

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir