Microsoft ile NVIDIA İş Birliği Yapacak

Microsoft ile NVIDIA İş Birliği Yapacak

Microsoft ve NVIDIA İşbirliğinde Güçlü İttifak; Microsoft’un PC Game Pass’i, NVIDIA’nın GeForce Now Hizmetine Geliyor.

0

Microsoft ve NVIDIA İşbirliğinde Güçlü İttifak; Microsoft’un PC Game Pass’i, NVIDIA’nın GeForce Now Hizmetine Geliyor.

Oyun dünyasının güçlü şirketlerinden Microsoft, PC Game Pass imkanlarını daha fazla kullanıcıya ulaştırmak amacıyla NVIDIA şirketi ile bir ortaklığa girdiğini duyurdu. Bu iş birliği ile NVIDIA GeForce Now kullanıcıları, kütüphanelerinde PC Game Pass oyunlarını bulabildiğini gibi en kötü bilgisayarlarda dahi en iyi oyunlara ulaşabilecekler.

 Xbox içerik oluşturucu deneyimi başkanı Sarah Bond, birkaç gün önce yaptığı açıklamada PC Game Pass kataloğunun NVIDIA GeForce Now tarafından desteklenen tüm cihazlarda oynanabileceğini söyledi. Bunlara ek olarak Sarah Bond, ‘Bu, PC Game Pass kataloğunun GeForce Now’ın akış yaptığı düşük özellikli PC’ler, Mac’ler, Chromebook’lar, mobil cihazlar, TV’ler ve daha fazlası gibi herhangi bir cihazda oynatılmasını sağlayacak ve bunu önümüzdeki aylarda kullanıma sunacağız.’ dedi.

Son dönemlerde oyunlara gelen büyük zamlardan sonra büyük hayal kırıklığına uğrayan oyun severler, Microsoft ve NVIDIA iş birliği ile oyun dünyasında olumlu bir hava katacak bu gelişme sayesinde daha fazla oyuna daha yüksek kalitede erişim sağlayabilecek. Bu gelişme aynı zamanda oyun severlere bir oyuncu bilgisayarına sahip olmadan ve PC Game Pass kütüphanesindeki oyunlara ek bir ücret ödemeden GeForce Now üzerinden rahatlıkla oynayabilme imkânı sunacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Spor Sever, Galatasaray aşığı, indir 365 editörü

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir