Meta’nın Yeni Uygulaması Threads İlk Güncellemesini Aldı!

Meta’nın Yeni Uygulaması Threads İlk Güncellemesini Aldı!

Threads, uygulamaya ilk güncellemesini getirdi. Bu güncelleme ile Threads, IOS 17 desteği getirdiğini ve bazı çökme sorunlarının da düzeltildiğini açıkladı. İşte detaylar…

0
Meta'nın Twitter'a rakip platformu Threads erişime açıldı - Son Dakika Teknoloji Haberleri | NTV Haber

Mark Zuckerberg’in sahibi olduğu Meta şirketinin geçtiğimiz hafta erişme sunduğu Threads, bugün ilk güncellemesini aldı. Bu yeni güncellemede kullanıcıların en çok ilgisini çeken yenilik IOS 17 desteği oldu. Buna ek olarak ise uygulama üzerinde yaşanan çökme ve hatalarında düzeltildiği duyuruldu.

IOS 17 desteği ile Threads’in sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesine hedefleyen şirket, fotoğraf veya video gönderileri eklenmeye çalışılırken ortaya çıkan çökme sorununu da bu güncelleme sayesinden ortadan kaldırdı.

iOS 17 ile gelmesi beklenen özellikler! - ShiftDelete.Net

Özellikle Twitter’ın Elon Musk sonrası aldığı kararlar birçok Twitter kullanıcısında tepkiye yol açmıştı. Buna bağlı olarak Twitter’a rakip olabilecek bir sürü uygulama piyasaya sürülmüştü. Ancak bunlar arasında en fazla tutan uygulamanın Threads olduğunu söyleyebiliriz.

Threads 4 günde 10 milyonun üzerinde kullanıcıya erişmesi ile Twitter’a karşı güçlü bir rakip olacağını bizlere göstermişti. Şimdi ilk güncellemesini de alarak uygulama üzerinde iyileştirme çalışmalarını başlattı. Bu çalışmaların Threads’i daha kararlı ve sorunsuz hale getireceği düşünülüyor.

First update to Threads lands on iPhone with a very timely fix for iOS 17 - 9to5Mac

Threads’in bu yeni güncellemesinin bugün itibarıyla App Store üzerinden kullanıcılara erişimi açıldı. Bu güncellemeyi yapmak için şu adımları takip etmelisiniz: Telefonunuzdaki App Store uygulamasını açıp, ardından Güncellemeler kısmındaki Threads uygulamasını, güncelle butonuna basarak başarılı bir şekilde bu yeni güncellemeyi yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Spor Sever, Galatasaray aşığı, indir 365 editörü

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir