Martı Artık Borsada

Martı Artık Borsada

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Daha önce halka arz işlemlerinin tamamlandığını ve New York Borsası’nda işlem görmek için gün saydığını belirtmiş olduğumuz Martı New York Borsası’nda İşlem Görecek Martı, 11.07.2023 tarihi itibariyle New York Borsası‘nda hisse başına 8.69 Amerikan Doları değerle işlem görmeye başladı.

Dün de bir çok mecrada hisse satış fiyatının borsa açılış fiyatı olan 8.69 Amerikan Doları‘ndan çok altında işlem gördüğü belirtilen Martı’nın bu yazının yayım tarihi olan 12.07.2023 tarihi itibariyle 4.25 Amerikan Doları‘ndan işlem gördü.

Martı, Türkiye’de elektrikli, çevreci ve paylaşımlı taşımacılığı daha da genişletmek, sermayesini artırmak ve daha fazla kaynak yaratmak amacıyla New York Borsası’nda (NYSE) halka arz sürecine başlamıştı.

Martı, hissesinin değerini kendi internet sitesinden de takip edebilirsiniz. Olağan halka arz yöntemlerinin aksine SPAC yolu ile Amerika’da halka arz olan Martı’nın şu an için ne kadarının halka satışa sunulduğu belirli değil. İlerleyen günlerde açıklanacak bilgiler kapsamında bu hususları da sizlerle paylaşıyor olacağız.

Martı Artık Borsada YAPILAN YORUMLAR