LinkedIn, Dikey Tarzda Yeni Video Akış Özelliğini Test Ediyor!

LinkedIn, Dikey Tarzda Yeni Video Akış Özelliğini Test Ediyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • LinkedIn, Dikey Tarzda Yeni Video Akış Özelliğini Test Ediyor!

İş dünyasının Instagram’ı olarak bilinen LinkedIn, son dönemlerde TikTok sayesinde popülerlik kazanan kısa ve dikey tarzda video akış özelliğini test ettiği iddia edildi. Bu yeni akışın ise uygulama üzerinde bir ’’video’’ butonuyla sağlanacağı düşünülüyor. Bu sayede de kullanıcılar Instagram, TikTok ve YouTube’da olduğu gibi kaydırarak videolar arasında geçişler yapılabilecek. İşte haberimize dair detaylar…

LinkedIn, TikTok Benzeri Yeni Bir Kısa Biçimli Video Akış Özelliğini Test Ediyor!

LinkedIn'den İki Yenilik Daha | dijitaliyidir

Bu yeni özellik hakkındaki ilk iddia McKinney adlı influencer ajansının strateji direktörü Austin Null tarafından paylaşıldı. Daha sonra ise Null, aplikasyon üzerinde video butonu bulunan bir kısa demo paylaştı. Bu video butonuyla kullanıcılar kolayca kaydırabilecekleri kısa videolardan oluşan dikey bir video akış sekmesini kullanabilecekler.

LinkedIn Is Testing A Dedicated Video Tab For Short-Form Videos Like TikTok  — Lindsey Gamble

Son dönemlerde YouTube, Instagram ve TikTok gibi uygulamaların popüler özelliği kısa dikey video akışı iş dünyasının sosyal medyası olarak görülen LinkedIn uygulamasında da kullanılabilecek. Bu da uygulamanın işlevselliğini arttırma konusunda büyük bir avantaj sağlayacaktır. Fakat yine de kullanıcıların bu yeni özelliğe göstereceği ilgi herkes tarafından merak konusu olacaktır.

Şu an için bu özelliğin ne zaman tamamlanacağı veya kullanıcıların erişimine ne zaman sunulacağı hakkında resmi bir açıklama gelmedi. Fakat iddialar ve gözlemlerimiz kısa süre içerisinde dikey tarzda yer alacak bu kısa videoların yer alacağı bu özelliğin çıkacağı yönündedir.

Peki sizler LinkedIn tarafından kullanıcılarına sunulması beklenen bu yeni özellik hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

LinkedIn, Dikey Tarzda Yeni Video Akış Özelliğini Test Ediyor! YAPILAN YORUMLAR