iPhone SE 4 Geliyor: Daha Ucuz Mu Olacak?

iPhone SE 4 Geliyor: Daha Ucuz Mu Olacak?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
iphone se 4

iPhone SE 4, Apple en ucuz modeli olacağı düşünülen SE 4‘ü tanıtmaya hazırlanırken, yeni modelin tasarımı yavaş yavaş belli olmaya başladı.

iPhone SE 4 Fiyatı Ne Kadar?

Diğer iPhone modellerinden daha çok iPhone14 modeline benzeyeceği düşünülen iPhone SE 4 piyasada var olan var olan modelinden tamamen farklı gözükecek olup, Apple’ın genel fiyat stratejisinin aksine oldukça bütçe dostu olacağa benziyor.

Yeni SE 4 Çıkış Tarihi’nin 2025 yılında olacağı söyleniyor olsa da şimdiden konuşulan fiyatları ise şu şekilde:

  • 64 GB: 429 USD
  • 128 GB: 479 USD
  • 256 GB: 579 USD

Henüz ülkemizdeki fiyatı belli olmasa da aslında iPhone 11’in fiyatlarına paralel olacağı söylenebilir.

iphone se 4
iphone se 4

Yeni iPhone Modelinin Tasarımı Nasıl Olacak?

Öncelikle şu an var olan mevcut iPhone SE tasarımlarından tamamen farklı bir yapıda kullanıcılara sunulacağına kesin gözüyle bakılıyor. 625 nit ekran parlaklığı ve 120 Hz ekran yenileme hızına sahip olacak olan yeni modelin ekranının ise 6.1. inç büyüklüğünde OLED bir ekran ile piyasaya sürüleceğini sanıyoruz.

Daha önceki tasarımının adeta tamamen çöpe atıldığını söylemek yanlış olmaz sanıyoruz. Zira ana sayfa ve TOUCH ID düğmesi iPhone‘un yeni modelinde olmayacağı gibi FACE ID özelliğine sahip olacak bu model Apple‘ın şu an da ki son modellerine tasarım açısından yakın olması sebebiyle bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmesi hedefleneceği kanaatindeyiz.

iphone se 4

Ne dersiniz SE modeli yeni Nokia 3310 olur mu? 🙂

Tüm bu bilgileri ve ön görüyü aslında X üzerinde paylaşımlarda bulunan Majin Bu isimli kullanıcı. Biz de yeni iphone modeli ile ilgili gönderisi üzerinden yaptığımızı da belirtmek doğru olur sanıyoruz.

Yeni iPhone Modeli Görselleri

Apple’ın tüm dünyada en fazla telefon üreten ve satan firma olduğu tartışmasız bir gerçek. Bu unvanı dişli ve zorlu rakipleri olan başta Samsung olan rakiplerine kaptırmak istemediği kesin. Apple sadece üst segment değil aynı zamanda orta sınıf segment de liderliği bırakmak istemiyor gibi.

Apple’ın bu yeni modeli piyasaya neler getirecek hep birlikte göreceğiz.

Açık Artırma ile Satılacak Olan İlk iPhone’un Fiyatı Görenleri Şaşırttı

iPhone SE 4 Geliyor: Daha Ucuz Mu Olacak? YAPILAN YORUMLAR