İlk Katlanabilir iPad Modelinin Çıkış Tarihi Sızdı!

İlk Katlanabilir iPad Modelinin Çıkış Tarihi Sızdı!

Apple, kendi markası adına bir ilke imza atıyor. Katlanabilir iPad’in ne zaman tanıtılacağına dair iddialar ortaya atıldı. İşte detaylar…

0

Teknoloji dünyasının son dönemlerdeki gözde cihazlarından katlanabilir ekranlar yer alıyor. Birçok marka bu özellikte ürünleri popülerleştirmeye başlamıştı. Bu anlamda bir adımda Apple’dan geldi. Apple ilk katlanabilir cihazını yeni bir iPad modeli olarak tanıtacak. Peki katlanabilir iPad ne zaman satışa çıkacak?

Apple’ın İlk Katlanabilir Ekranlı iPad Modeli Ne Zaman Çıkacak?

Apple katlanabilir telefon yapıyor mu? - Yeni İzmir Haber

Teknoloji devi Apple, markasına yeni bir cihaz modeli ekliyor. Şirket katlanabilir ekranlı bir iPad modeli çıkarmaya hazırlanıyor. Şu an için çıkış zamanı resmi olarak açıklanmasa da Apple’a yakın kaynaklardan sürece dair bazı iddialar ortaya atıldı.

İddialara göre Apple, 2024 sonu veya 2025 başında ilk katlanabilir iPad modelini düzenleyeceği özel bir etkinlikte tanıtacak. İlk etapta iPad’ler üzerinde uygulanacak katlanabilir ekran daha sonrasında kullanıcılar tarafından beğenilmesi durumunda iPhone modellerine de uygulanacak. Özellikle ilk olarak iPad’lerde denenmesinin temel sebebi ise iPad satışlarının beklenen seviyelerde olmamasından kaynaklanıyor.

Ayrıca Apple, rakiplerine gerçekten bir teknoloji devi olduğunu hatırlatmak için katlanabilir ekran endüstrisinde önemli rol oynamak istiyor. Apple’ın bu konuda başarılı olup olamayacağını katlanabilir ekranlı iPad iddiaları doğruysa 1 yıl sonra öğrenebileceğiz.

Peki sizler Apple’ın ilk katlanabilir ekranlı cihazı için ne düşünüyorsunuz? Sizce bu özellik iPad satışlarına etki edebilir mi? Fikirlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz?  

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Spor Sever, Galatasaray aşığı, indir 365 editörü

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir