Hellboy: The Crooked Man’in İlk Fragmanı Yayınlandı

Hellboy: The Crooked Man’in İlk Fragmanı Yayınlandı

0

Hellboy hayranları için sevindirici haber! Hellboy, yepyeni bir reboot ile sinemalara geri dönüyor. “Hellboy: The Crooked Man” adlı bu film, daha mütevazı bir bütçeyle çekildi ve yıl sonundan önce izleyiciyle buluşacak. Fragmanı yayımlanan filmin net bir vizyon tarihi henüz açıklanmasa da, tanıtım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Mike Mignola’nın çizgi romanından uyarlanan ve Mignola’nın yapımcı ve senarist olarak yer aldığı bu yeni Hellboy filmi, “The Crooked Man” çizgi romanına sadık kalacak. Fragmanından anlaşıldığı kadarıyla, film korku türüne daha yakın bir atmosfere sahip olacak.

Film, 1950’lerde Appalachia Dağları’nda geçiyor. Çaylak bir BPRD ajanıyla birlikte bu izole bölgeye giden Hellboy, cadıların yerel halk için bir tehdit oluşturduğunu keşfeder. İnsanları korumak için Hellboy’un çeşitli canavarlarla ve doğaüstü güçlerle mücadele etmesi gerekiyor.

Hellboy’u Jack Kesy canlandırıyor. Jefferson White, Leah McNamara, Joseph Marcell, Adeline Rudolph ve Nathan Cooper gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise “Crank” ve “Ghost Rider: Spirit of Vengeance” filmlerinden tanıdığımız Brian Taylor bulunuyor.

Hellboy: The Crooked Man, merakla beklenen yeni bir macerayı sinemaseverlere sunacak gibi görünüyor.

Hellboy: The Crooked Man Fragmanı

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Teknoloji sever hukukçu:) Sadece KVKK ve GDPR değil oyun da sever. Favori oyunu hala Civ V!

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir