Half-Life’nın 25. Yıl Kutlaması: Ücretsiz Güncelleme Steam’de Yayında!

Half-Life’nın 25. Yıl Kutlaması: Ücretsiz Güncelleme Steam’de Yayında!

0

Valve, Half-Life efsanesinin 25. yıl dönümünü kutlamak adına özel bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme, yenilenmiş içerik, yeni grafik ayarları, geniş ekran görüş alanı desteği, çok oyunculu haritalar, orijinal Valve tanıtımı, hata düzeltmeleri, Steam Deck desteği ve daha fazlasını içermekte. Ayrıca, bu güncelleme sayesinde tüm oyuncular, ilk Half-Life oyununu ücretsiz olarak kalıcı olarak Steam kütüphanelerine ekleyebilirler. Promosyon, hafta sonu boyunca devam edecek ve herkese Gordon Freeman’ın ilk macerasını deneme şansı tanıyacak.

Güncelleme, özel içerikler olan Half-Life Uplink ve Half-Life: Further Data, dört yeni çok oyunculu harita, yüksek çözünürlüklü ekranlar için kullanıcı arayüzü ölçeklendirme, Steam ağ desteği ve Steam Deck desteği gibi özellikleri içeriyor. Ayrıca, oyun içinde Ivan the Space Biker ve Proto-Barney gibi Gordon Freeman öncesi karakterler de çok oyunculu görünümler olarak yer alıyor.

Valve, güncellenen grafik ayarlarını geniş ekran görüş alanı, doku yumuşatma seçeneği devre dışı bırakma, aydınlatma düzeltmeleri ve Linux üzerinde yazılım işleme gibi özelliklerle güçlendirdi. Bu sayede oyuncular, daha önce eksik olan özellikleri deneyimleme şansına sahip olacaklar.

Ayrıca, Valve, Half-Life’ın Steam Deck Onaylı olduğunu açıkladı ve orijinal geliştirme ekibinin Valve’deki ilk oyunları üzerindeki deneyimlerine odaklanan bir belgesel de yayınladı. Half-Life, Windows, macOS ve Linux üzerinde ücretsiz olarak oynanabilir durumda ve kampanyanın 20 Kasım‘da sona ereceği planlanıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Teknoloji sever hukukçu:) Sadece KVKK ve GDPR değil oyun da sever. Favori oyunu hala Civ V!

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir