Gibi 5. Sezon Onayı Aldı

Gibi 5. Sezon Onayı Aldı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Gibi 5. Sezon Onayı Aldı

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu çevrimiçi film ve dizi içeriklerinin yayınlandığı Exxen platformunun en popüler ve sevilen serilerinden biri olan Feyyaz Yiğit’in Gibi dizisinin 5. Sezonu’na ilişkin dizinin yapımcı ve senaristi Feyyaz Yiğit’ten paylaşım geldi.

Exxen platformunun en popüler içeriklerinden biri olan “Gibi” dizisinin 5. sezonuyla ilgili bir süredir çeşitli söylentiler dolaşıyordu. 09.09.2023 tarihinde, Feyyaz Yiğit, beklenen müjdeyi duyurarak bu sezonun geleceğini resmen onayladı. Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan gibi önemli isimlerin başrolünü üstlendiği “Gibi” dizisi, Exxen platformunun uzun bir süredir en popüler içeriklerinden biri olarak dikkat çekiyordu. 4. sezonun sona ermesinin ardından birçok izleyici, dizinin 5. sezonunun gelecek olup olmadığını konuşuyordu.

Gibi 5. Sezon Onayı Aldı
Gibi 5. Sezon Onayı Aldı

Feyyaz Yiğit’in kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştığı hikayede “GİBİ 5” adlı bir klasör görünmesi, dizinin 5. sezonunun geleceğine işaret ediyor gibi görünüyor. Ancak şu an için resmi bir açıklama veya yayın tarihi henüz mevcut değil. Bu paylaşım, yeni sezonla ilgili daha fazla detayın yakın zamanda ortaya çıkabileceğini gösteriyor.

Gibi 5. Sezon Onayı Aldı YAPILAN YORUMLAR