GeForce Now Aboneliklerine İndirim Geldi!

GeForce Now Aboneliklerine İndirim Geldi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GeForce Now Nedir?

Geforce Now Nedir, Nasıl Kurulur, Hangi Ayarlarda Kullanmak Lazım? -  Oynadık - YouTube

NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun servisi GeForce Now, oyun severlere eşsiz bir oyun hizmeti sunuyor. Oyuncular güçlü donanımlara sahip bir bilgisayara uzaktan bağlanarak istediği oyunları donma ve kasma olmadan oynayabiliyor. Bu işlem ise güçlü donanıma sahip olunan bilgisayara bağlandıktan sonra oyuncuların kendi ekranına oyunun yansıması ile oluşuyor.

Özellikle bilgisayar donanımı zayıf olan oyuncular tarafından tercih edilen bu GeForce Now, yüzlerce oyuna sahip bir oyun kütüphanesine oyuncuların erişebilmelerini de sağlıyor. Tüm bu imkanlara sahip olmak içinse sadece güçlü bir internet gerekiyor.

GeForce Now Abonelik Fiyatları Ne Kadar Oldu?

GeForce Now sistem gereksinimleri nedir? - ShiftDelete.Net

Oyun platformları arasında son zamanların gözde isimlerinden GeForce Now, geçtiğimiz aylarda abonelik fiyatlarına zam getirmişti. Bu zamlardan sonra da birçok oyun severin tepkisi ile karşılaşılmıştı. Ancak GeForce Now, ağustos ayı itibarıyla abonelik fiyatlarına indirim yapacağını duyurdu.

Abonelik paketlerinde %35’e varan indirimler son dönemlerde oyun sektörüne gelen zamlardan sonra oyun severlere nefes aldırdı. Çünkü bilgisayar ve bilgisayar parçalarına gelen zamlarla donanım açısından eksik kalan oyuncular için GeForce Now önemli bir rol oynuyordu. Peki gelen indirimler sonrası yeni abonelik fiyatları ne kadar oldu?

Abonelik İsmiEski Fiyat Yeni Fiyat
1 Aylık Premium Paket244 TL175 TL
3 Aylık Premium Paket589 TL399 TL
6 Aylık Premium Paket1159 TL750 TL
12 Aylık Premium Paket2100 TL2100 TL
GeForce Now Aboneliklerine İndirim Geldi! YAPILAN YORUMLAR