Football Manager 2024 Ne Zaman Çıkacak?

Football Manager 2024 Ne Zaman Çıkacak?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Football Manager 2024 Ne Zaman Çıkacak?

Football Manager 2024’ün yayın tarihi büyük bir heyecanla bekleniyordu ve sonunda bu bilgi internet üzerinde sızdırıldı. FM 2024’ün ne zaman çıkacağına ilişkin tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Football Manager ya da oyuncular tarafından bilinen adıyla FM, dünya çapında popülerlik kazanan ve Sports Interactive tarafından geliştirilen bir futbol menajerliği simülasyon oyunudur. FM ya da Football Manager oyun, oyunculara dünyanın en prestijli futbol takımlarının yönetimine geçme fırsatı sunarak harika bir deneyim yaşatmaktadır.

Beğenilen oyun Football Manager 2024‘ün ya da FM 2024‘ün ne zaman piyasaya sürüleceği, birçok kişi tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. Ancak internet üzerinden sızdırılan bilgilere göre, FM 2024‘ün çıkış tarihinin belirli olduğuna dair dedikodular yayılmaya başlandı. Resmi bir açıklama gelmeden önce, oyuncular bu tarihe doğru heyecanla geri sayım yapacaklar gibi görünüyor.

Football Manager 2024 Ne Zaman Çıkacak?

Sızıntı, bu sektörün önemli kaynaklarından biri olarak kabul edilen “billbil-kun” tarafından gerçekleştirildi. Onun verdiği bilgilere göre, Football Manager’ın 2024 versiyonu 6 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek. Oyunun resmi tanıtımı, çıkışından sadece birkaç gün sonra, yani 12 Eylül‘de yapılacak ve oyuncular o tarihten itibaren ön sipariş verebilecekler.

Football Manager 2024 Ne Zaman Çıkacak? YAPILAN YORUMLAR