Ebebek Halka Arz Başvurusu Yaptı

Ebebek Halka Arz Başvurusu Yaptı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Halka arz başvurusu ile birlikte var olan şirket pay sahiplerinden 16 milyon ve 24 milyon adet yeni hisse ile birlikte toplam 40 milyon hissenin Borsa İstanbul aracılığı ile satışının yapılacağı ebebek şirketi bu işlem ile artık halka açık hale gelerek hisseleri borsada işlem gören bir şirket niteliğine bürünecek.

Daha çok bebek ürünlerinin fiziki ve internet kanalıyla satışı alanında faaliyet gösteren ebebek şirketinin halka arz başvurusu yapacağı zaten piyasada konuşuluyordu. Şirketin bugün yaptığı duyuru ile halka arz başvurusunun bugün itibariyle yapıldığı duyruldu.

ebebek’in sağladığı bilgilere göre, halka arz yoluyla elde edilecek gelir çeşitli alanlarda kullanılacak. Bu alanlar arasında yurt içi ve yurt dışındaki mağaza ve online satış kanallarına yapılan yatırımlar, yenilenebilir enerji yatırımları ve işletme sermayesi finansmanı bulunmaktadır. ebebek, toplamda 208 mağaza ve dijital kanallar aracılığıyla müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bu nedenle, elde edilecek gelirin bu kanalları güçlendirmek ve geliştirmek için kullanılması planlanmaktadır.

Ebebek Halka Arz Başvurusu Yaptı YAPILAN YORUMLAR