Disney+ Hesabı Nasıl Silinir? Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Disney+ Hesabı Nasıl Silinir? Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Disney+ Hesabı Nasıl Silinir? Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney+, geçtiğimiz yılın ekim ayında Atatürk’ün hayatı ile ilgili bir dizi çekileceğini duyurmuştu. Hatta başrolünde Aras Bulut İynemli’nin oynayacağı dizi, paylaşılan fragmanla büyük beğeni toplamıştı.

Ancak birkaç gün önce dizinin iptal edileceği iddia edilmişti. Bu karar sonrası büyük bir tepkiyle karşılaşan aynı zamanda boykot edilen Disney+, dizinin televizyonda ve sinemada yer alacağını açıkladı. Atılan bu geri adımsa kullanıcılardan olumlu dönüş alamadı.

Disney Plus üyelik iptal nasıl yapılır? Disney+ üyelik iptal etme ve hesap  silme linki

Bu yüzden milyonlarca kullanıcı Disney+ hesaplarını silmeye ve aboneliklerini iptal ettirmeye başladı. Peki Disney+ üyeliği nasıl silinir? İşte Disney+ hesabını silme yöntemi…

Disney+ Hesabımı Nasıl Kapatırım? Disney+ Üyeliğini İptal Etme Yöntemi!

Atatürk Dizisini İptal Eden Ermeni Lobisinin Oyuncağı Disney Plus'a 2  Milyon Türk Abone Sessiz mi Kalacak? - Haberler - TamgaTürk

Disney+ hesabını iptal etme adımları…

  • 1-Bir bilgisayar veya mobil tarayıcı üzerinden Disney+ hesabınızda oturum açın
  • 2-Profilinizi seçin
  • 3-Hesap bölümünü seçin
  • 4-Üyelik bölümünden Disney+ üyeliğinizi seçin
  • 5-Üyeliği İptal Et’i seçin
  • 6- (İsteğe Bağlı) İptal etme nedeninizi paylaşmanız, anketi doldurmanız (isteğe bağlı) ve iptal işlemini tamamlamanız istenir   

 Dikkat Etmeniz Gereken Durumlar!

Disney+ üyeliğiniz Disney+ tarafından faturalandırılıyorsa üyeliğinizi iptal ettikten sonra mevcut fatura döneminizin bitimine kadar Disney+’a erişmeye devam edebilirsiniz. Disney+ hesabınızı silme işlemi, üyeliğinizin sona ermesinin ardından gecikmeksizin gerçekleştirilir.

Disney+ üyeliğiniz üçüncü bir taraf üzerinden faturalandırılıyorsa ve Disney+ hesabınızın silinmesini talep ederseniz Disney+’a erişiminizi hemen kaybedersiniz. Bunun ardından Disney+ hesabınızı silme işlemini gecikmeksizin tamamlarız. Hesabınızı silmeden önce aktif üyeliklerinizi iptal etmediğiniz takdirde fatura kesilmeye devam edilebileceğini lütfen unutmayın.

Peki sizlerin Disney+ üyeliğiniz var mı? Disney+’ın boykot edilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Disney+ Hesabı Nasıl Silinir? Abonelik İptali Nasıl Yapılır? YAPILAN YORUMLAR