Bihter Filminin İlk Uzun Fragmanı Paylaşıldı!

Bihter Filminin İlk Uzun Fragmanı Paylaşıldı!

0

Türk dizi tarihinin en ünlü roman-dizi yapımlarından Aşk-ı Memnu’nun film versiyonu Bihter’in ilk uzun fragmanı paylaşıldı. Yayınlandığı dönemde çok büyük çıkış yakalayan ve hala izleyicilerin unutamadığı dizinin film versiyonunda da beklentiler yüksek.

Amazon Prime resmi YouTube hesabında paylaşılan fragman izleyicilerde büyük heyecan uyandırdı. 40 bin kişinin izlediği fragmanda filme dair bazı ayrıntılar da paylaşıldı. İşte Bihter filminin fragmanı;

Aşk-ı Memnu’nun Film Versiyonu Geliyor: Bihter  

Bihter' filminden ilk tanıtım: Kaderini yeni baştan yazabilecek mi? - Diken

Amazon Prime, başrolünde Farah Zeynep Abdullah’ın yer aldığı Bihter filminin fragmanını yayınladı. Böylelikle 16 Kasım tarihinde Amazon Prime platformunda yayınlanacak film için geri sayım başladı. Bergen filmindeki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken Farah Zeynep’e Boran Kuzum ve Osman Sonant gibi isimler eşlik edecek.

Halit Ziya Uşaklıgil’in başarılı romanı Aşk-ı Memnu konusuyla da film-dizi sektöründe önemli bir yere sahip. Bu filmin konusunu ise Amazon Prime şu şekilde açıkladı;

Sevilmeye aç Bihter; zengin, saygıdeğer, ancak yaşça kendisinden büyük Adnan’ı, toplumun ve para avcısı annesinin ona yaftaladıklarından kurtulmak için bir çıkış bileti olarak görür. Fakat çok geçmeden kocasının ona olan ilgisinden tatmin olmadığını, her genç kadın gibi başka ihtiyaçları olduğunu keşfeder. Bihter, Adnan’ın ailesinin genç ve yakışıklı üyesi Behlül ile yasak aşk yaşayacak ve bu aşk için ölmeyi bile göze alacak kadar cesur bir kadındır. Ancak Bihter’in kendini keşfetme ve özgürlük arayışına ne hanımı olduğu yalıdaki insanlar ne de yaşadığı dönem hazırdır.

Bihter filminin çıkış tarihi belli oldu! - ShiftDelete.Net

Bihter filminin Aşk-ı Memnu dizisi kadar etki yaratıp yaratmayacağı büyük merak konusu. Çünkü Bihter rolüyle bağdaşan Beren Saat ve Behlül rolüyle bağdaşan Kıvanç Tatlıtuğ’dan sonra Farah Zeynep Abdullah ile Boran Kuzum’un beklenenden daha iyi performans göstermeleri gerekecek.

Peki sizler Bihter filmini izlemeyi düşünüyor musunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Spor Sever, Galatasaray aşığı, indir 365 editörü

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir