Apple Music Güncel Fiyat Listesi 2024

Apple Music Güncel Fiyat Listesi 2024

0

Teknoloji devi Apple, müzik platformu Apple Music için Türkiye’de geçerli olan abonelik ücretlerinde önemli bir revizyona gitti. Bu değişiklik, kullanıcıların aylık ödeme yükümlülüklerinde bir artışa neden oldu. İşte, güncellenen Apple Music fiyatları ve detaylı bilgiler!

Türkiye’de öğrenci paketi önceki dönemde aylık 9,99 TL, bireysel abonelik 19,99 TL ve aile paketi 29,99 TL seviyelerindeydi. Ancak son güncelleme ile birlikte, öğrenci aboneliği 19,99 TL‘ye, bireysel abonelik 39,99 TL’ye, aile aboneliği ise 59,99 TL‘ye çıkarıldı. Bu fiyat değişiklikleri, Apple Music kullanıcılarının müzik keyfi için biraz daha fazla ödeme yapmalarını gerektirecek.

Apple Music ücreti ne kadar?

 • Apple Music Öğrenci Aboneliği Aylık Paket Ücreti: 19,99-TL
 • Apple Music Bireysel Aboneliği Aylık Paket Ücreti: 39,99-TL
 • Apple Music Aile Aboneliği Aylık Paket Ücreti: 59,99-TL

Bu zam haberleri, Apple’ın oyun odaklı servisi Apple Arcade için yapılan fiyat artışından hemen sonra geldi. Bildiğiniz üzere Apple‘ın en yeni platformlarından olan Apple Arcade abonelik ücreti 34,99 TL’den 69,99 TL‘ye çıkarılmıştı. Bu fiyat ayarlamaları, Apple‘ın hizmetlerine talebin artmasıyla doğrudan ilişkilendiriliyor gibi görünüyor.

Bonus: Apple Arcade nedir?

Buna ek olarak, 2023‘ün ilk 10 ayında 65 şarkısıyla “Global Daily Top 100” listesine giren Taylor Swift, Apple Music tarafından bu yılın sanatçısı olarak seçildi. Sanatçı, elde ettiği büyük başarıyla müzik endüstrisindeki etkisini bir kez daha kanıtlamış oldu. Apple yetkilileri de Swift‘in bu başarısını takdirle karşılayarak onun etkileyici müzik kariyerine vurgu yaptı.

Bu değişikliklerle birlikte, Apple Music kullanıcıları yeni fiyatlandırmalara ayak uydurabilir ve müzikle dolu anların tadını çıkarmaya devam edebilirler. Ancak, kullanıcıların bu fiyat artışlarına nasıl tepki vereceği merak konusu. Sizce, bu durum müzikseverler tarafından nasıl karşılanmalı? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Bonus: Spotify mi yoksa Apple Music mi?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Teknoloji sever hukukçu:) Sadece KVKK ve GDPR değil oyun da sever. Favori oyunu hala Civ V!

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir